Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Epic Esports Events, якого лишили можливості проведення офіційного сезону DPC з Dota 2 в регіоні західної Європи, пожалівся на те, що залишається дуже мало часу і команди не зможуть зіграти сезон. EEE сказали, що Valve в такі стислі терміни буде складно знайти турнірного оператора, який зможе провести турнір, тому вони знову готові взяти це на себе.

Ці заяви виглядають дуже дивними, враховуючи той факт, що ще зовсім недавно EEE стверджували, що вони самі запропонували Valve обрати іншого організатора турніру.

В будь якому випадку ми впевнені, що Vavle не підуть на такий необміркований крок і не віддадуть регіональну лігу в руки агресору. Взагалі, з огляду на війну, що відбувається в Україні, вся свідома кіберспортивна спільнота має вимагати від Valve зоборону проведення будь яких змагань россійськими операторами як в Росії так і онлайн.

Права на проведення має бути передано європейським організаторам, російські команди мають бути недопущені до змагань, ліга східної Європи має бути об’єднана з центральноєвропейською лігою. Сподіваємося на свідомість Valve.

Материалы по теме

Продавець сумління — українець Олександр DkPhobos Кучеря працює у студії Paragon на російськомовній трансляції DPC

Українець за національністю Олександр DkPhobos Кучеря прямо зараз працює на російськомовній трансляції другого дивізіону DPC ліги Східної Європи, трансляцією якої займається компанія Paragon. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Звєрєв.

Стали відомі результати всіх перших дивізіонів ліг DPC і всі учасники Lima Major

Завершився перший сезон у всіх перших дивізіонах ліг DPC в шести регіонах світу і визначилися всі команди, що отримали запрошення на перший Мейджор 2023 року, який відбудеться в місті Ліма, Перу.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

NAVI з Dota 2 програли Virtus.pro і знаходяться в одному кроці від вильоту в другий дивізіон ліги DPC Східної Європи

0

Склад NAVI з Dota 2 в черговий раз розчарував своїх уболівальників програвши принципіальним суперникам — росіянам Virtus.pro. У першому сезоні DPC Східної Європи команда українців програла п’ять із шести матчів і зараз знаходиться на межі вильоту з першого дивізіону регіональної ліги.