Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Epic Esports Events, якого лишили можливості проведення офіційного сезону DPC з Dota 2 в регіоні західної Європи, пожалівся на те, що залишається дуже мало часу і команди не зможуть зіграти сезон. EEE сказали, що Valve в такі стислі терміни буде складно знайти турнірного оператора, який зможе провести турнір, тому вони знову готові взяти це на себе.

Ці заяви виглядають дуже дивними, враховуючи той факт, що ще зовсім недавно EEE стверджували, що вони самі запропонували Valve обрати іншого організатора турніру.

В будь якому випадку ми впевнені, що Vavle не підуть на такий необміркований крок і не віддадуть регіональну лігу в руки агресору. Взагалі, з огляду на війну, що відбувається в Україні, вся свідома кіберспортивна спільнота має вимагати від Valve зоборону проведення будь яких змагань россійськими операторами як в Росії так і онлайн.

Права на проведення має бути передано європейським організаторам, російські команди мають бути недопущені до змагань, ліга східної Європи має бути об’єднана з центральноєвропейською лігою. Сподіваємося на свідомість Valve.

Материалы по теме

Valve визнали, що помилялися і вбили задоволення від Доти. З 2024 року сезони DPC буде скасовано

Valve скасувала DPC сезони, які ввела у 2017 році і прагне повернутися до вайбу, яки зробив доту народною і популярною. На думку розробників Dota 2 система DPC, яка була спрямована на те, щоб чесно виявляти гідних потрапити на Мейджори і The International, впоралася із завданням, проте ціна за це виявилася надто високою – гра стала

Визначилися 12 команд, які отримали прямі запрошення на TI 2023, а також список претендентів на квоту від Східної Європи

0

Визначилося 12 команд, які отримають пряме запрошення на The International 2023. Завдяки виступу європейських колективів росіяни BetBoom таки змогли заскочити на останнє прохідне місце і поїдуть на Інт, минаючи регіональні відбіркові. 

NAVI достроково вигради другий дивізіон третього сезону ліги DPC

NAVI достроково стали переможцями третього сезону в другому дивізіоні ліги DPC Східної Європи і тріумфально повертаються у перший дивізіон.

Команда Dendi створила диво і змогла втриматися в першому дивізіоні DPC, виступаючи з України

0

Команда Данила Dendi Ішутіна створила диво попри величезну різницю в пінгу і виграла перегравання між трьома колективами у Північній Америці.