Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Підійшла до завершення кількарічна війна Epic Games проти Apple. Судячи з усього яблучна компанія перемогла майже по всіх фронтах.

Раніше Apple звинуватили Epic в тому, що вони не хочуть ділитися відсотком з продажів у грі Fortnite і видалили популярну королівську битву з Apple Store. У відповідь Епіки подали до суду, стверджуючи, що Apple монополізує ринок, а гравці мають право самі вирішувати де і як їм купувати внутрішньоігровий контент. 

Після купи судів і апеляцій суд в черговий раз відхилив позови Epic. Ігрова компанія програла по всіх фронтах крім одного — Apple більше не може перешкоджати людям переходити на інші веб-сайти для покупок. 

Наразі невідомо, чи повернеться Fortnite в Apple Store. В цьому зацікавлена Epic, проте ніхто не зможе завадити Apple піти на принцип і не повертати гру на свою платформу дистрибуції. 

Читайте також:  Інтерв’ю з Бенсом Банкі — дворазовим Чемпіоном Світу з симрейсингу eSports WTCR

Материалы по теме

Fortnite стала десятою дисципліною кіберспортивної Олімпіади Olympic Esports Series 2023

Всесвітньо відома кіберспортивна дисципліна Fortnite інтегрувалася в Олімпійський рух незвичним способом. Олімпійці з осторогою ставляться до традиційних видів кіберспорту, де гравці на право та наліво вбивають один одного, тому стрілялки покищо далекі від прийняття в олімпійську сім’ю.

Шейхи будують новий кіберспорт у Fortnite. Анонсували три Dreamhack і фінальний турнір на 2 мільйона доларів

0

Арабські шейхи будують альтернативний кіберспорт у Fortnite за прикладом Dota 2. Організатори анонсували серію з трьох відбіркових турнірів, апогеєм яких стане великий турнір на фестивалі Gamers8 в місті Ріяд в Саудівській Аравії.

Epic Games виплатить 520 мільйонів доларів за порушення правил FTC у грі Fortnite

Epic Games досягла мирової угоди з Федеральною торговою комісією США (FTC). Видавець ігор має заплатити 245 мільйонів доларів FTC, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з попереднім дизайном магазину товарів Fortnite та систем відшкодування у Fortnite». Крім того, Epic має заплатити ще 275 мільйонів доларів, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з конфіденційністю дітей».