Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESIC додатково введе санкції проти майже 100 тренерів, причому троє зі списку представляють команди, які будуть виступати на PGL Antwerp Major у Бельгії. Загалом санкції буде введено проти 134 осіб.

Розслідування тривало так довго через те, що виявилося два нових види “помилки спектатора”, або як його називають у нас “тренерського багу”. В результаті список підсанкційних осіб дуже розшириться, причому і на найвищому рівні. ESIC поки не розкривають особи покараних осіб, але скоро ми про все дізнаємося, бо до Мейджора залишились лічені дні. 

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ESIC

28 вересня 2020 року ESIC ввів санкції проти 37 тренерів за зловживання помилкою в режимі глядача CS:GO (Spectator Bug). Розслідування ESIC щодо історичних зловживань Spectator Bug охоплювало приблизно 99 650 демозаписів (приблизно 15,2 ТБ даних). Після першого випуску ESIC 27 січня 2021 року Valve ратифікувала результати розслідування ESIC власною заявою. Продовжуючи своє розслідування, ESIC виявила дві додаткові помилки, пов’язані з помилкою Spectator (помилка 3rd Person Spectator Bug і помилка Free Roam).

Ця заява визначає позицію ESIC щодо санкцій за три форми Spectator Bug, виявлені під час історичного розслідування ESIC. Відповідно, заява міститиме інформацію про помилку Static Spectator Bug, Third-Person Spectator Bug та Free-Roam Spectator Bug (разом іменовані «Варіанти помилок Spectator Bug»).

ЧОМУ ESIC ВИРІШИB ЗРОБИТИ ПРОМІЖНУ ЗАЯВУ

Хоча ESIC знає, що проблема Spectator Bug актуальна протягом тривалого періоду часу, було вирішено, що в інтересах суспільства необхідно випустити проміжний реліз перед остаточним рішенням ESIC.

Важливо, щоб прозора публічна інформація про види багу була донесена до суспільства перед винесенням нових звинувачень. Відповідно, у цій заяві та для кожного варіанта помилки Spectator ESIC має намір викласти:

  • Подробиці характеру конкретного варіанта помилки спектатора;
  • оцінка ESIC впливу варіанта Spectator Bug на конкурентну доброчесність;
  • Механізм покарання ESIC, що відповідає цьому конкретному варіанту помилки спектатора
  • При цьому ця заява слугуватиме необхідним приводом санкцій щодо кожного з варіантів помилки спектатора.

Далі ESIC у пресрелізі докладно описує кожен з трьох видів тренерського багу, або помилки спектатора. Подробиці можна прочитати тут.

Раніше ми розповідали про тренерський баг, як він працює, та про три його варіанти. У цій статті можна подивитися відео роботи бага. 

Якщо коротко про покарання, то тренери будуть отримувати за кожен раунд використання багу у грі 30 днів відсторонення від роботи. Тобто, якщо тренер використовував баг лише раз на один раунд, то він буде у бані лише 30 днів, а от якщо він використовував баг 100 раундів, то бан складе 3000 днів, тобто кар’єру такого тренера можна вважати завершеною.


Коментар Gameinside: Скандал з тренерським багом не має аналогів в історії кіберспорту. Судячи з цифр, оприлюднених ESIC, багом користувалися масово, про нього знали сотні тренерів і все це замовчувалося роками. Деякі витоки про баг доносилися до розробника гри Valve, але повністю ігнорувалися компанією. 

Все це чимось нагадує використання допінгу в традиційному спорті найвищих досягнень. Всі розуміють, що всі топові спортсмени використовують допінг, але офіційно з допінгом ведеться боротьба і постійно когось ловлять і карають, але це не змінює загальної ситуації та масового використання заборонених засобів, які дають перевагу над суперником.

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.