Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стартував 18-й сезон ESL Pro League – найбільшої регулярної ліги в світі з CS:GO. У змаганні бере участь 32 команди, які змагаються за кубок і 850 тисяч доларів США.

 15 учасників ліги – це постійні партнери ESL, інші команди отримали запрошення або через рейтинг ESL, або через різноманітні турніри на яких розігрувалися квоти. 

В груповій стадії всі команди поділено на 4 групи, де вони грають за системою потрійного вибування (Triple Elimination).

В Play-off виходить половина команд, які розподіляються по сітці в залежності від місця, яке посіли в груповій стадії. 

Трансляція турніру українською

Група А

Група B

Група C

Група D

Play-off

Материалы по теме

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19

0

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19. Обидві команди були аутсайдерами в поєдинках, проте показали впевнене домінування на сервері.