Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL сподобалося, як проходив IEM Rio Major і найбільший організатор кіберспортивних змагань повідомив про те, що планує провести ще один Intel Extreme Masters у Бразилії навесні 2023 року.

ESL повідомляє, що це не буде мейджор, проте це буде топовий турнір, який збере 16 топових команд світу у боротьбі за кубок та 250 тисяч доларів США.

Турнір буде входити до серії PRO Tour Masters та турнірів Grand Slam, де команди можуть виграти додатково золото на суму в мільйон доларів. 

Турнір було анонсовано ще раніше разом з іншими заходами ESL на 2023 рік, проте зараз, після шаленого успіху у Ріо, компанія визначилася з місцем проведення чемпіонату.

Розклад ESL Pro Tour Masters на 2023 рік

  • ESL Pro League Season 17: February 21 – April 2 / Malta
  • IEM Spring 2023: April 17 – 23 / (Бразилія)
  • IEM Dallas 2023: May 29 – June 4 / Dallas, Texas, USA
  • ESL Pro League Season 18: August 15 – September 24 / Malta
  • IEM Fall 2023: October 16 – 22 / Location to be announced

Коментар Gameinside: На відміну від більшості організаторів ESL заробляє чимало грошей саме на продажах квитків та мерчу на свої події. Саме тому ТО стільки років розвиває бренди Катовіце та Кельну. 

Компанія має гарні стосунки з владою Кельна та Катовіце і тому отримує стадіони на пільгових умовах. В результаті на турніри з’їзджаються уболівальники з усієї Європи і привносять до бюджету чималі гроші, а ESL продає квитки та мерч на суми, що перевищують мільйон доларів за подію. 

Судячи з успіху події в Ріо, це місто цілком може стати постійною третьою базою для щорічних турнірів ESL.

Читайте також: Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Материалы по теме

Френкі Уорд знову працює з ESL, хоча обіцяла цього не робити. Ком’юніті звинуватило ведучу у лицемірстві

Турнірний оператор ESL оголосив популярну кіберспортивну ведучу Френкі Уорд одним з талантів ESL Impact League Season 2 з CS:GO. У січні дівчина припинила працювати з компанією після того, як її купили шейхи з Саудівської Аравії і обіцяла більше не працювати на ТО.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

Англомовний коментатор влаштував бійку на IEM Rio Major та був звільнений ESL і відправлений додому

Канадський коментатор Sadokist влаштував справжній скандал на IEM Rio Major і був звільнений ESL. Спочатку турнірний оператор спробував приховати скандал, сказавши лише, що «у п’ятницю ввечері був інцидент за участю Садокіста». Проте знайшлося багато свідків інциденту і правда випливла назовні.