Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках фестивалю Gamers8.

За словами Льюїса, представники ESL зустрілися і презентували свою ідею всім командам, які брали участь у Lima Major. На зустрічі говорили про програму розвитку, розраховану принаймні на два найближчі роки, яка дозволить професійним командам впевненіше дивитися у майбутнє дисципліни Dota 2 і розраховувати не тільки на турніри від Valve. 

Фактично ESL планує створити щось схоже на EPL в CS:GO тільки ліга буде називатися DreamLeague і вона стане основним способом відбору на Riyadh Masters. Шістнадцять команд гратимуть в Європі протягом двох тижнів за призовий фонд в 1 мільйон доларів. Запрошення будуть надаватися за світовим рейтингом.

Також проходитиме ESL One, який стане великим турніром на лані і там теж розігруватиметься 1 мільйон доларів.

Riyadh Masters буде завершальною подією туру і проходитиме протягом кількох тижнів на лані. Турнір проходитиме в рамках фестивалю Gamers8, який розпочнеться 6 липня цього року. На турнірі вже анонсовано найбільший призовий фонд, не враховуючи The International. Загалом на фестивалі розігруватиметься 45 мільйонів доларів США, проте ця сума буде розподілятися на кілька дисциплін, скільки дістанеться Dota 2 наразі невідомо. 

Нагадаємо, що турнір Riyadh Masters проводить фонд Саудівської Аравії, саме він нещодавно викупив компанію ESL і тепер через неї отримує величезний вплив на всесвітній кіберспорт.

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.