Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках фестивалю Gamers8.

За словами Льюїса, представники ESL зустрілися і презентували свою ідею всім командам, які брали участь у Lima Major. На зустрічі говорили про програму розвитку, розраховану принаймні на два найближчі роки, яка дозволить професійним командам впевненіше дивитися у майбутнє дисципліни Dota 2 і розраховувати не тільки на турніри від Valve. 

Фактично ESL планує створити щось схоже на EPL в CS:GO тільки ліга буде називатися DreamLeague і вона стане основним способом відбору на Riyadh Masters. Шістнадцять команд гратимуть в Європі протягом двох тижнів за призовий фонд в 1 мільйон доларів. Запрошення будуть надаватися за світовим рейтингом.

Також проходитиме ESL One, який стане великим турніром на лані і там теж розігруватиметься 1 мільйон доларів.

Riyadh Masters буде завершальною подією туру і проходитиме протягом кількох тижнів на лані. Турнір проходитиме в рамках фестивалю Gamers8, який розпочнеться 6 липня цього року. На турнірі вже анонсовано найбільший призовий фонд, не враховуючи The International. Загалом на фестивалі розігруватиметься 45 мільйонів доларів США, проте ця сума буде розподілятися на кілька дисциплін, скільки дістанеться Dota 2 наразі невідомо. 

Нагадаємо, що турнір Riyadh Masters проводить фонд Саудівської Аравії, саме він нещодавно викупив компанію ESL і тепер через неї отримує величезний вплив на всесвітній кіберспорт.

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.