Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори фестивалю Gamers8 повідомили про збільшення загального призового фонду турніру, який відбудеться в липні 2023 року в місті Ріяд в Саудівській Аравії.

Минулого року в декількох дисциплінах організатори розіграли 15 мільйонів доларів США, що стало сенсацією для світу кіберспорту. В цьому році планувалося подвоїти призовий фонд, проте шейхи пішли ще далі, вирішили вразити планету і потроїли його.

Таким чином фестиваль поб’є рекорд The International 10 і стане подією з найбільшим призовим фондом в історії кіберспорту. Загалом на фестивалі буде розіграно 45 мільйонів доларів США. 

Чемпіонат проходитиме в кількох дисциплінах, проте яких саме наразі невідомо. Минулого року серед дисциплін турніру була Dota 2, а от CS:GO був відсутнім.

Читайте більше про найбільший фестиваль комп’ютерних ігор Gamers8. 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

Шейхи будують новий кіберспорт у Fortnite. Анонсували три Dreamhack і фінальний турнір на 2 мільйона доларів

0

Арабські шейхи будують альтернативний кіберспорт у Fortnite за прикладом Dota 2. Організатори анонсували серію з трьох відбіркових турнірів, апогеєм яких стане великий турнір на фестивалі Gamers8 в місті Ріяд в Саудівській Аравії.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю