Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Определились финалисты верхней сетки плей-офф LCS Spring 2020. Evil Geniuses и Cloud9 встретятся в схватке за выход в гранд‑финал турнира.

“Злые гении” на пути к финалу верхней сетки одолели FlyQuest со счетом 3:1, а С9 разгромили 100 Thieves со счетом 3:0 по картам. Матч за выход в гранд-финал состоится 11 апреля в 23:00 по киевскому времени.

Сетка плей-офф:

LCS Spring 2020 проходит в период с 25 января по 19 апреля. 10 коллективов сражаются за общий призовой фонд в размере $200,000 и слот на 2020 Mid-Season Invitational.

Источник

Материалы по теме

s1mple спростував чутки про можливість його воз’єднання з росіянами – колишніми гравцями NAVI в команді Cloud9

Олександр s1mple Костилєв, відвідавши фінальний день IEM Katowice 2024 дав коротке інтерв’ю де спростував чутки про його перехід до російського колективу Cloud9.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Evil Geniuses розпустив свій жіночий склад з CS2

0

Американський клуб Evil Geniuses закрив ще один склад, цього разу під ніж потрапив жіночий склад з CS2. Про новину повідомила одна з гравчинь команди. Також вона зазначила, що планує залишити професійну сцену і зосередитися на навчанні.

Cloud9 викупили слот партнера BLAST у Evil Geniuses

0

Американський клуб Cloud9 офіційно викупив слот BLAST у Evil Geniuses, які найближчим часом за чутками залишать кіберспорт.