Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ninjas in Pyjamas сообщили в своем Твиттере имя нового игрока состава по Valorant. Им стал бывший ветеран CS:GO.

https://twitter.com/NiPGaming/status/1341428286719733768?s=20

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Слухи: Новый персонаж в Valorant будет дуэлистом

Новичком команды стал Кевин Ex6TenZ Дроланс. Тридцатилетний бельгиец хорошо известен своим выступлением на профессиональной сцене CS: Source и CS:GO за такие титулованные команды, как VeryGames, Titan, G2 Esports. До перехода в шутер от Riot он играл за GamerLegion.

В составе Дроланс заменит один из слотов Нильса luckeRRR Ясиека и Саифа Sayf Джибраила. Ранее к команде присоединился россиянин Егор chiwawa Степанюк.

Состав Ninjas in Pyjamas по Valorant:

Егор chiwawa Степанюк
Ярослав Jady Николаев
Шарль CREA Бовуа
Эмир rhyme Муминович
Кевин Ex6TenZ Дроланс

Материалы по теме

Riot дали задню та пообіцяли зробити систему повторів у VALORANT, але сказали, що чекати доведеться довго

0

Після нищівної критики професіоналів та ком’юніті, які дуже болісно відреагували на заяву Riot щодо відсутності в планах зробити у VALORANT систему повторів, розробники гри дали задню, та вийшли з офіційною заявою.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Riot Games заплатить патнерам своїх ліг з VALORANT шестизначні стипендії на утримання команд. Франшизна система запрацює з 2023 року

Кілька найбільш популярних у світі кіберспортивних клубів провели переговори з розробником VALORANT Riot Games щодо системи партнерства на наступний рік, повідомили Dot Esports.

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.