Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

faker-930x523

Lee “Faker” Sang-hyeok — легендарный игрок, единственный, кто смог три раза выиграть Чемпионат Мира по LoL, перешел на платформу стриминга Twich и сразу поставил нереальный рекорд количества зрителей, одновременно находящихся на канале — 245 100 зрителей! Это огромная цифра для лайфстримера, больше зрителей бывает только на трансляциях топовых студий с крупнейших мировых турниров.

До этого Faker и команда стримили на конкурирующий портал Azubu, теперь же весь T1 SK telecom будет стримить исключительно на Twich.

Безусловно, такой переход отличная новость для Twich, огромная фанатская база команды переметнется к ним с Azubu. За сколько удалось переманить топовую команду по LoL нам не сообщается.

 

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

Зірка League of Legends встановив кілька історичних рекордів на Чемпіонаті Світу і закріпив статус найкращого в історії

Головна зірка League of Legends Faker встановив історичні рекорди на Чемпіонаті Світу, який триває цими днями. Трикратний Чемпіон Світу вже 10 років продовжує демонструвати видатний рівень гри і не збирається збавляти оберти.

Maincast звільнили ведучого Івана Faker Дьомкіна. Він був самим критикованим працівником студії

Ведучий Maincast Іван Faker Дьомкін повідомив, що він більше не є частиною студії і шукає нову роботу. З 24 лютого росіянин Faker «зник з радарів» і ніяк не коментував агресію Росії проти України.

Найвідоміший кіберспортсмен з League of Legends подав до суду на угрупування хейтерів, які переслідували його та його сім’ю

Юристи головної зірки всіх часів у League of Legends Фейкера подали до суду на групу хейтерів, які протягом тривалого часу травили зірку у різноманітних пабліках.