Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не такі погані справи в кіберспорті, як ми чуємо останнім часом. Один з провідних кіберспортивних клубів світу FaZe Clan оголосив про підписання угоди з преміальним німецьким автомобільним брендом Porsche.

Угода особливо важлива на фоні стрімкого падіння ціни акцій американського клубу та поганих прогнозів відносно його майбутнього. 

 

Роберт Адер, директор з маркетингу Porsche AG

Компанія Porsche вже кілька років активно займається іграми та кіберспортом, приділяючи чітку увагу гонкам. Ми бачили, що FaZe та Porsche об’єднує прагнення до нових досягнень та інновацій. Завдяки цьому першому у своєму роді партнерстві ми прагнемо надихнути спільноту геймерів на реалізацію їхніх власних мрій.

Лі Трінк, генеральний директор FaZe Clan

Ми раді співпрацювати з таким сучасним розкішним брендом, як Porsche, який, як і FaZe Clan, розширює межі, щоб розширити свою аудиторію, водночас незмінно ставлячи на перше місце важливість спільноти та інновацій.

Слід зазначити, що це вже не перше пришестя Порше у кіберспорт. У 2021 році автомобільний бренд уклав трирічне партнерство з корейською командою з LoL DRX, яка цього року виграла Чемпіонат Світу. Також у 2022 році Porsche створило Porsche-Coanda eSports Racing Team — команду віртуальних гонщиків, які змагаються у дисципліні Sim Racing.

Читайте також: «Для українського професіонала «Apex Legends» війна означає пропущені ігри та душевний біль» — переклад статті The Washington

Материалы по теме

23 березня о 20:45 розпочнеться пряма трансляція змагання Porsche Supercup eSports Event!

0

За підтримки офіційного дистриб’ютора Porsche в Україні офіційного дилера «Порше Центр Київ Аеропорт» на віртуальних трасах Spa-Francorchamps та Nurburgring GP найкращі українські симрейсери будуть боротися за перемогу в перегонах Porsche Supercup eSports Event, що без сумніву стануть історичною подією в українському кіберспорті!

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.