Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Vitality в тяжелой борьбе все-таки сумели камбэкнуть на овертаймах против FaZe Clan со счетом 19:15. Это был матч за выход в финал группы С на BLAST Premier: Spring Groups 2022. Теперь ребята из FaZe Clan падают в нижнюю сетку, где сразятся с выигравшим пары Evil Geniuses – Liquid, а Team Vitality пока в ожидании своего оппонента.

Напоминаем, что перед этим Team Vitality с разгромным счетом 16:3 на Inferno обыграла Evil Geniuses в дебютном матче. Смогут ли они так же уверенно занять первое место в группе?

Статистику матча Team Vitality – FaZe Clan вы можете наблюдать ниже:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Magisk про взаимоотношения в Astralis: «Я бы хотел, чтоб dev1ce остался. Мы все были едины и никто не мог сломить нас»

BLAST Premier: Spring Groups 2022 проходит с 28 января по 6 февраля, на котором 12 команд разыграют призовой фонд в размере $177.500, а также шесть слотов на BLAST Premier: Spring Finals 2022. Детальнее следить за результатами можно в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.