Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з лідерів кіберспорту клуб Faze Clan випустив колекцію одягу разом з Disney. Колекція включає футболки, худі та бейсболки. Обіграно тему як класичний символ студії Disney Міки Маус поринає у цифровий світ та стає цифровим наче в матриці.

Партнери навіть випустили ролік у стилі олдскульних діснеївських мультиків.

 

Судячи з презентації, принти з Міки будуть світитися у темряві, що сподобається любителям дискотек. Ціни на мерч досить кусючі: футболка обійдеться в 45 доларів, бейсболка тягне на 40 доларів, а за худі доведеться викласти 90 баксів.

Придбати мерч можна на офіційному сайті Faze Clan.

Читайте також про те, що український виробник девайсів почав робити патріотичні гравіювання на замовлення на своїй продукції. 

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

В Disney елегантно вирішили проблему руху в закритих приміщеннях в іграх віртуальної реальності

0

У Disney розробили інноваційну підлогу, яка дозволяє рухатися в будь-якому напрямку і при цьому стояти на місці. Винахід зроблено Ленні Смут і те, як працює ця технологія дійсно вражає.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.