Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український бренд HATOR, який випускає обладнання для кіберспортсменів та геймерів, покав кастомізувати свої девайси патріотичним гравіювання. Так тепер можна замовити клавіатури з написом «Доброго вечора, ми з України», а також гарнітури з фановим логотипом тракторних військ. 

Загалом можна кастомізувати чотири продукти HATOR

— Ігрова мишка HATOR Pulsar / Pulsar Essential
— Ігрова клавіатура HATOR Rockfall EVO / Rockfall EVO TKL
— Ігрова клавіатура HATOR Starfall
— Ігрова гарнітура HATOR Hypergang EVO / Hypergang EVO Elite

Замовлення на девайси з гравіюванням приймаються при купівлі продукції в інтернет-магазині бренда. Покупець може замовити гравіювання власного дизайну.

Бренд HATOR з’явився в Україні у 2018 році та швидко завоював популярність серед геймерів країни за відмінне поєднання ціни та якості. З того часу бренд підтримував чисельні кіберспортивні змагання і навіть провів колаборацію за NAVI, випустивши спеціальні килимки під маркою чорно-жовтих. 

На цей момент під маркою HATOR випускаються миші, килимки та клавіатури, але справжнім хітом стали геймерськи крісла, які придбали сотні тисяч Українців, також ними оснащені майже всі кіберклуби України. 

Читайте також кумедну історію про те, як росіянка здала власного сина-геймера в поліцію, через те, що він ухилявся від армії. 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.