Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український бренд HATOR, який випускає обладнання для кіберспортсменів та геймерів, покав кастомізувати свої девайси патріотичним гравіювання. Так тепер можна замовити клавіатури з написом «Доброго вечора, ми з України», а також гарнітури з фановим логотипом тракторних військ. 

Загалом можна кастомізувати чотири продукти HATOR

— Ігрова мишка HATOR Pulsar / Pulsar Essential
— Ігрова клавіатура HATOR Rockfall EVO / Rockfall EVO TKL
— Ігрова клавіатура HATOR Starfall
— Ігрова гарнітура HATOR Hypergang EVO / Hypergang EVO Elite

Замовлення на девайси з гравіюванням приймаються при купівлі продукції в інтернет-магазині бренда. Покупець може замовити гравіювання власного дизайну.

Бренд HATOR з’явився в Україні у 2018 році та швидко завоював популярність серед геймерів країни за відмінне поєднання ціни та якості. З того часу бренд підтримував чисельні кіберспортивні змагання і навіть провів колаборацію за NAVI, випустивши спеціальні килимки під маркою чорно-жовтих. 

На цей момент під маркою HATOR випускаються миші, килимки та клавіатури, але справжнім хітом стали геймерськи крісла, які придбали сотні тисяч Українців, також ними оснащені майже всі кіберклуби України. 

Читайте також кумедну історію про те, як росіянка здала власного сина-геймера в поліцію, через те, що він ухилявся від армії. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.