Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців. 

Реакція FaZe не змусила довго чекати на себе, дуже скоро команда оголосила про припинення співпраці з гравцем у дуже жорсткому формулюванні. 

FaZe постійно розвивається, і ми очікуємо, що наші члени будуть робити те саме.

Cented назавжди видалено з FaZe через просування ненависті. Ми та ігрова спільнота яка не терпить дискримінаційну лексику.

Раніше у 2021 році FaZe вже виганяв трьох гравців за шахрайство з криптовалютами. 

Сам гравець Cented перепросив за скоєний вчинок.

Більше не з FaZE… Я зробив помилку, і немає виправдань.

Один раз у житті у мене була можливість бути прикладом, зразком для наслідування та, можливо, порядною людиною, але я вирішив цього не робити. Я вирішив поставити себе та все, що представляю під загрозу, будучи незрілим. Мені соромно за себе і свої дії.

Західний світ — це не східна Європа, судячи з усього гравця вже ніколи не візьмуть у відому команду, тому, що на заході такі висловлювання не вибачають і вони на завжди залишаються клеймом на репутації.

Материалы по теме

Акції FaZe Clаn впали до $0,75 за акцію і американський клуб найближчим часом може вилетіти з біржі

Кіберспортивний клуб FaZe Clаn знаходиться на межі банкрутства, акції компанії, які лише влітку тріумфально вийшла на біржу та стала публічною, впали до  $0,75.

FaZe Clan підписав угоду про партнерство з Porsche

Не такі погані справи в кіберспорті, як ми чуємо останнім часом. Один з провідних кіберспортивних клубів світу FaZe Clan оголосив про підписання угоди з преміальним німецьким автомобільним брендом Porsche.

2022 став важким роком для кіберспорту — публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Forbes опублікували велику статтю з назвою FAZECLAN LO$E$. В статті йдеться про те, що справи в компанії, яка у 2022 році з тріумфом вийшла на біржу і вартість якої оцінювалася у мільярд доларів США йдуть дуже погано.