Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців. 

Реакція FaZe не змусила довго чекати на себе, дуже скоро команда оголосила про припинення співпраці з гравцем у дуже жорсткому формулюванні. 

FaZe постійно розвивається, і ми очікуємо, що наші члени будуть робити те саме.

Cented назавжди видалено з FaZe через просування ненависті. Ми та ігрова спільнота яка не терпить дискримінаційну лексику.

Раніше у 2021 році FaZe вже виганяв трьох гравців за шахрайство з криптовалютами. 

Сам гравець Cented перепросив за скоєний вчинок.

Більше не з FaZE… Я зробив помилку, і немає виправдань.

Один раз у житті у мене була можливість бути прикладом, зразком для наслідування та, можливо, порядною людиною, але я вирішив цього не робити. Я вирішив поставити себе та все, що представляю під загрозу, будучи незрілим. Мені соромно за себе і свої дії.

Західний світ – це не східна Європа, судячи з усього гравця вже ніколи не візьмуть у відому команду, тому, що на заході такі висловлювання не вибачають і вони на завжди залишаються клеймом на репутації.

Материалы по теме

У Fortnite відбудеться концерт легендарної Metallica

0

Fortnite не лише для малюків, а й для справжніх металюг! Розробники королівської битви анонсували в середині гри концерт легендарної Металіки.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.