Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців. 

Реакція FaZe не змусила довго чекати на себе, дуже скоро команда оголосила про припинення співпраці з гравцем у дуже жорсткому формулюванні. 

FaZe постійно розвивається, і ми очікуємо, що наші члени будуть робити те саме.

Cented назавжди видалено з FaZe через просування ненависті. Ми та ігрова спільнота яка не терпить дискримінаційну лексику.

Раніше у 2021 році FaZe вже виганяв трьох гравців за шахрайство з криптовалютами. 

Сам гравець Cented перепросив за скоєний вчинок.

Більше не з FaZE… Я зробив помилку, і немає виправдань.

Один раз у житті у мене була можливість бути прикладом, зразком для наслідування та, можливо, порядною людиною, але я вирішив цього не робити. Я вирішив поставити себе та все, що представляю під загрозу, будучи незрілим. Мені соромно за себе і свої дії.

Західний світ — це не східна Європа, судячи з усього гравця вже ніколи не візьмуть у відому команду, тому, що на заході такі висловлювання не вибачають і вони на завжди залишаються клеймом на репутації.

Материалы по теме

FaZe Clan стала публічною компанією, її акції можна придбати на біржі, проте вони сильно впали у ціні з початку торгів

Кіберспортивний клуб FaZe Clan офіційно став публічною компанією, акції якої торгуються на біржі Nasdaq. Повідомляється, що початкові акціонери будуть володіти 68% акцій, інша частина поступила у продаж.

FaZe перемогли NAVI у найзапеклішому фіналі року, який війде в історію. Протистояння рівних команд завершилося з рахунком 3-2

FaZe перемогли у фіналі IEM Cologne 2022 і стали чемпіонами турніру у Кельні. Без сумнівів, цей епічний фінал можна назвати протистоянням року і він увійде в історію. Суперники пройшли повний шлях і зіграли всі п’ять карт, причому на жодній карті у жодної з команд не було суттєвої переваги, кожна карта — це була кривава битва

NAVI проти FAZE у фіналі IEM Cologne 2022 — інформація, аналітика та пряма трансляція головного матчу турніру

Сьогодні о 17.00 розпочнеться фінальний поєдинок IEM Cologne 2022 у якому визначиться найсильніша команда світу, краща команда першого півріччя, володар кубка Кельнського IEM та призу у 400 тисяч доларів.

FaZe перемогли Movistar Riders та вийшли у фінал IEM Cologne 2022, який розпочнеться у неділю о 17.00

FaZe без проблем впоралися з Movistar Riders не програвши жодної карти у півфінальному матчі IEM Cologne 2022. Дійсно, Керіган виявився правим, коли казав, що зараз його команді та NAVI на цьому турнірі немає рівних.