Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FIFA, які є головним керівним органом в футболі, оголоси, що на найближчому Чемпіонаті Світу національні команди з кіберфутболу змагатимуться… в Rocket League.

Новий турнір стане офіційним кіберспортивним турніром ФІФА в осяжному майбутньому, проте зараз FIFA змушена проводити турнір по грі, де змагаються машинки замість футболістів через банальну відсутність партнерського симулятора футболу. 

Минулого року FIFA завершила багаторічне співробітництво з EA Games і вирішила розробити власний симулятор футболу. Раніше саме FIFA через свої федерації по всьому світу проводила кваліфікації серед віртуальних футболістів, а потім вони їхали на міжнародний турнір де грали в чергову серію FIFA. Цього року такі гравці гратимуть в Rocket League – гру, яку було вибрано через її концепцію, бо там машинки мають забивати м’яча у ворота, як у футболі. 

Таким чином ми бачимо один з найцікавіших “костилів” в історії кіберспорту. Щоб не переривати серію своїх турнірів по кіберфутболу FIFA вирішили пересадити кіберфутболістів на гру, яку споріднює з футболом лише наявність воріт і м’яча. 

Материалы по теме

BLAST підписали багаторічну угоду з Epic Games на проведення турнірів з Fortnite і Rocket League

Турнірний оператор BLAST, відомий насамперед своєю екосистемою турнірів BLAST Premiere з Counter-Strike оголосив, що буде проводити найбільші кіберспортивні турніри Epic Games.

Rocket League Championship Series знизив вік учасників до 13 років – це може зруйнувати майбутнє гравців

Головний турнір з Rocket League – Rocket League Championship Series знизив віковий поріг для учасників з 15 до 13 років. Це рекордно низький показник для професійного кіберспорту, де зазвичай до змагань допускають з 16-ти, а іноді і з 18-ти років. 

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.