Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Документальный фильм Free To Play от Valve про участников The International 2011 по Dota 2 появится на стриминговой платформе Netflix.

Об этом сообщил Викхрем Реди у себя в твиттере:

Документальный фильм расскажет про событие первого The International. В ленты покажут историю таких игроков, как Dendi, Fear и hyhy.

Free To Play впервые показали на The International 2013, а официальная премьера состоялась в 2014 году. Картину можно посмотреть бесплатно на YouTube с русской озвучкой.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ceh9 о причине амнистии от Valve: «Виной всему этому — Valorant»

Напомним, что в марте 2021 года на стриминговой платформе Netflix появился аниме-сериал DOTA: кровь дракона.

Узнать о девяти пасхалках в трейлере аниме «Кровь Дракона» на Боевой Пропуск TI10 в Dota 2 можно здесь.

Материалы по теме

Netflix не просто пішов з Росії, а почав блокування Російських користувачів по IP

Стрімінговий сервіс Netflix не тільки пішов з російського ринку, а й взагалі закрив доступ до свого сервісу по IP адресам. Тепер будь-які користувачі, навіть придбавши підписку обхідними шляхами, не зможуть користуватися Netflix, якщо фізично знаходяться в Росії.

Netflix проведе фестиваль Geeked Week 2022, де розкаже про майбутнє анімаційних серіалів по мотивам Dota 2 та LoL

Стрімінгова платформа Netflix опублікувала розклад фестивалю Geeked Week 2022, який відбудеться з 6 по 10 червня. В рамках події організатори розкажуть про свої проекти, у тому числі про нові сезони аніме «DOTA: Кров дракона» та серіалу «Аркейн», по мотивам League of Legends.

Dendi звернувся до світу щодо війни в Україні на трансляції фіналу Stockholm Dota Major 2022. Зал зустрів звернення легенди оплисками

Перед початком фіналу Мейджору з Dota 2  в Стокгольмі організатори показали відео-звернення Даніїла Dendi Ішутіна, який розповів про напад Росії на Україну, той безлад, вбивства та руйнування, що спричиняє РФ в нашій країні, а також закликав світ розповсюджувати цю інформацію та допомагати Україні.

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.