Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Алексей OverDrive Бирюков сообщил в своем Твиттере предполагаемый состав HellRaisers по CS:GO.

Scoobyxie_at_WESG_2018

По информации Алексея OverDrive Бирюкова из предыдущего ростера HellRaisers по CS:GO остались лишь Кирилл ANGE1 Карасёв и Зигимантас nukkye Сипалис, а компанию им составят СНГ-игроки: Вадим Flarich Каретин, Александр scoobyxie Маринич и Игорь crush Шевченко. 

В комментариях к твиту Юрий Strike Терещенко сообщил, что Natus Vincere хотела выкупить Кирилла ANGE1 Карасёва 300 тысяч, но валюту он не уточнил. Скорее всего речь идет о долларах США, так как ранее ходили слухи, что украинский капитан стоит пол миллиона долларов.

Возможный состав HellRaisers:

  • Кирилл ANGE1 Карасёв
  • Зигимантас nukkye Сипалис
  • Вадим Flarich Каретин
  • Александр scoobyxie Маринич
  • Игорь crush Шевченко

Источник

Материалы по теме

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

«Ще один проект для монетизації» — колишній СЕО HellRaisers Олексій Слабухін випустив статтю, де розкритикував командні бандли в Dota 2

Колишній директор HellRaisers проаналізував командні бандли в Dota 2, що вийшли днями. На думку експерта, за останні роки Dota 2 перетворилася з головного конкурента LoL на «ще один проект для монетизації».

Колишній директор HellRaisers дав оцінку останнім решафлам на про сцені Dota 2 та повідомив, що ринок доти вмирає

0

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.