Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб NAVI повідомив, що шукає нового тренера для свого третього складу NAVI Youth, в якому тренуються молоді гравці з України та Європи.

Керівником молодіжки з 2021 року був відомий український каесер і колишній гравець pro100 та Vega Squadron Ігор crush Шевченко.

На офіційному сайті клуб попрощався з тренером і написав, що шукає або діючого тренера команди з рейтингу на HLTV.org або ж колишнього про-гравця з навичками інгейм-лідера. 

Чому звільнили Краша клуб не повідомив. 

Материалы по теме

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю в історії CS. Не став першим через відсутність у фіналі росіян

0

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю Мейджором в історії Counter-Strike. На піку в фіналі турніру подія зібрала у екранів 1 853 954 глядачів.

NAVI піднялися на другу сходинку світового рейтингу, Monte втратили ще п’ять позицій

0

NAVI піднялися на другу сходинку світового рейтингу після перемоги на Чемпіонаті світу в Копенгагені. Завдяки історичній перемозі чорно-жовті змогли піднятися на чотири сходинки вгору, але не змогли змістити з трону своїх суперників по суперфіналу FaZe.