Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець NAVI та B8 потрапив у дивну історію. У своєму телеграм Фанік він розповів, що його переслідує банда і звинуватив Dеndi в підставних матчах і фінансуванні росіянами.

Також гравець повідомив, що був змушений поїхати з України і його намагалися шантажувати та вербувати для гри 322-матчів.

Про від’їзд з України

Останні два тижні були для мене справжнім кошмаром. Я втік з України після того, як мене шантажували бандити. Кілька разів мене побили ті самі бандити в Сербії, після чого я приїхав до Македонії.

Про підставні матчі в B8 та Dendi

Я дуже хочу поговорити про життя та молодого чоловіка на ім’я Данило Ішутін. Данило, за десять років скільки ти грошей заробив потайки? Давай перевіримо, давай порахуємо, як ти чудово заробляв гроші. А мені виплатити 7 тисяч доларів не можеш.

Я попереджав B8, що якщо вона мені не перекаже гроші, то я розстроюся. Ось так — я розстроївся. Чомусь Балтика 8 вирішила, що після того, як вона шість місяців “322-шила” на мені з трьома типами, вона вирішила, що може не виплатити два мої DPC, бо я зайшов на Продотару і написав, що погані росіяни стріляють в Харків ракетами.

Коли я написав пост на PD, що давайте не стріляти по Харькову, а краще створимо Харківсько-Білгородсько-Курську Народну республіку і будемо жити в мирі, то Даніела прибігла до мене і почала волати “Видали-видали”. А чому видаляти? Ми ж з росіянами не в кентах. Я питаю, чому? Невже ти отримуєш від росіян гроші під час війни? 

Я йому кажу я розумію, що ти якісь схеми 322 мутиш з росіянами, але після такого вже не відмазатися. Ти замазаний російськими грошима під час війни. Я не знаю, вони вас шантажують чи що? Ви взагалі просто бруд, ви не українці. 

Я б на місці українців запитав, а чому команда B8 отримує гроші від росіян під час війни. Кров кров’ю, а бізнес бізнесом, чи як? 

Даніела (Денді) потім бігала і кричала “Видали-видали, бо мої російські партнери потім не дадуть мені гроші”

Я вас попереджав, га…ни, що я вас вскрию. От я вас вскриваю, ці історії залишаться в інтернеті, щоб ви не робили. Тепер живіть з цим і пам’ятайте, що ви підставили своїх російських партнерів і тільки спробуйте 322-шити на квалах, я кожну гру буду дивитися. І вдачі на інті, сподіваюся Балтика 8 в цьому році пройде на інт, бо вона зможе пройти тільки через 322, бо будь яка команда знищить їх, бо B8 — це команда й…..х  ботів. Мінімум на міді там *** чобіт, 15-річна дівчина. На “п’ятірці” також, 10 айкью. Вони користуються нейромережами, думають, що круті, статистика. Але якщо ти заходиш в гру і тремтять руки, ти ніколи не переможеш нормальну команду, тому що вона придавить скілом.

У вас тільки дві нормальні людини в команді CTOMAHEH1 та V-Tune. А ви три інші — не люди. Я не здивуюся, якщо ви будете обсиратися, і тоді буде зрозуміло, хто і що робить.

Я чекаю відповідь, скажіть, що я знаркоманився. Давай, Даніела поговоримо, давай зробимо разом ефір і поговоримо по фактах. З 14 інта, а краще з 13-го

____

Команда B8 і Dendi поки ніяк не коментували звинувачення свого колишнього тіммейта. 

Материалы по теме

Funn1k вкотре обізвав Dendi лайном і пробачив йому борг у кілька тисяч доларів

Колишній гравець B8 Гліб Funn1k Ліпантіков, схоже, завершив свою епічну битву з колишньою командою. Гравець вийшов в ефір і повідомив, що прощає борг і не хоче мати жодних справ з колишніми тіммейтами.

Funn1k погрожує Dendi фізичною розправою, якщо той не поверне заборговані гроші

0

Колишній гравець B8 і NAVI Гліб Funn1k  Ліпатніков продовжує погрожувати керівництву колишньої команди. Цього разу гравець пообіцяв, що за керівників B8 візьмуться серйозно і будуть вибивати гроші, які команда заборгувала, силою.

Funn1k звільнили з B8

Український клуб B8 попрощався зі старожилом доти Глєбом Funn1k Лєпатніковим. “3 щирою вдячністю прощаємося з Funn1k. Дякуємо за наполегливу гру та бажаємо удачі”, – написали в соціальних мережах B8.