Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець B8 і NAVI Гліб Funn1k  Ліпатніков продовжує погрожувати керівництву колишньої команди. Цього разу гравець пообіцяв, що за керівників B8 візьмуться серйозно і будуть вибивати гроші, які команда заборгувала, силою.

Раніше Фанік звинуватив Dendi і його організацію у підставних матчах. 

Іван Мамчур, Dendi, сафарі відкривається. Раджу акуратно виходити з дому у найближчий тиждень. Є багато зацікавлених у моїх грошах, бо я пообіцяв поділитись ними.

Були б у мене мої бабки, я б сидів і грав би в Доту і займався своїми справами. Але ці люди догралися. Вони мені такий набір проблем влаштували в житті, що тепер я влаштую їм удесятеро більше. Ідіоти, сафарі відкрилося. Вже багато мисливців написали мені.

Пам’ятаєш, Іване Мамчуре, ти казав мені: “Ми тобі платитимемо $1 тис. на місяць. Сидітимеш із заваленим [ротом] або ми почнемо махати тобі контрактом і нічого не виплатимо”. Так от, махай контрактом. Ласкаво просимо до реального світу.

Не дарма ж Bounty Hunter – мій внутрішній герой. Якби я хотів, то вже давно знайшов і спитав. Я мирна людина, мені ліньки займатися цим. Ви мене дістали. Напевно, я продовжу ображати вас, щоб качати медійку. Але сафарі відкрилося і це не жарти. Зрозумійте, що це нова реальність.

Керівництво B8 продовжує ігнорувати звинувачення колишнього гравця, публічно роблячи вигляд, що нічого не відбувається. 

Материалы по теме

PassionUA і B8 зіграють на турнірі з призовим фондом 100 тисяч доларів США

0

PassionUA і B8 отримали запрошення на турнір з призовим фондом в 100 тисяч доларів США. Нажаль RES Regional Series 2 Europe організує сербський турнірний оператор, а головним спонсором змагання виступає російський букмекер 1xbet.

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.