Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Берліні завершився перший великий Чемпіонат Світу з Valorant серед жіночих колективів. Гравчині з усього світу змагалися за дуже красивий кубок та призовий фонд у 500 тисяч доларів США.

У фінал турніру вийшли європейська команда G2 Gozen та команда з США Shopify Rebellion GC. Перші дві карти завершилися з однаковим рахунком 13-9 на користь американок, які були аутсайдерами та дісталися фіналу по нижній сітці.

Знаходячись в кроці від поразки, європейські гравчині змогли згадати, як потрібно грати й просто розірвали суперниць на трьох картах поспіль, ставши чемпіонками турніру. 

Фінальна сітка турніру

Розподіл призів

Слід зазначити, що трансляція турніру була на диво популярною, що покищо не типово для турнірів, де грають дівчата. Звісно, перегляди трансляції були далекими від таких на Чемпіонату Світу з VALORANT серед чоловіків, проте на піку трансляцію VCT 2022: Game Changers Championship дивилося майже 240 тисяч глядачів, що значно більше, ніж чоловічий Чемпіонат Світу з PUBG, який також завершився сьогодні. 

Не можна не згадати і про те, що вперше велася офіційна українськомовна трансляція, яку на піку дивилося поки лише 148 глядачів, але ми впевнені, що український VALORANT буде розвиватися. 

Читайте також: Огляд складів усіх команд регіону EMEA професійної франшизної ліги з VALORANT

Материалы по теме

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.