Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Берліні завершився перший великий Чемпіонат Світу з Valorant серед жіночих колективів. Гравчині з усього світу змагалися за дуже красивий кубок та призовий фонд у 500 тисяч доларів США.

У фінал турніру вийшли європейська команда G2 Gozen та команда з США Shopify Rebellion GC. Перші дві карти завершилися з однаковим рахунком 13-9 на користь американок, які були аутсайдерами та дісталися фіналу по нижній сітці.

Знаходячись в кроці від поразки, європейські гравчині змогли згадати, як потрібно грати й просто розірвали суперниць на трьох картах поспіль, ставши чемпіонками турніру. 

Фінальна сітка турніру

Розподіл призів

Слід зазначити, що трансляція турніру була на диво популярною, що покищо не типово для турнірів, де грають дівчата. Звісно, перегляди трансляції були далекими від таких на Чемпіонату Світу з VALORANT серед чоловіків, проте на піку трансляцію VCT 2022: Game Changers Championship дивилося майже 240 тисяч глядачів, що значно більше, ніж чоловічий Чемпіонат Світу з PUBG, який також завершився сьогодні. 

Не можна не згадати і про те, що вперше велася офіційна українськомовна трансляція, яку на піку дивилося поки лише 148 глядачів, але ми впевнені, що український VALORANT буде розвиватися. 

Читайте також: Огляд складів усіх команд регіону EMEA професійної франшизної ліги з VALORANT

Материалы по теме

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

NAVI започатковують регулярну серію турнірів NAVI VALORANT Ukrainian Saga

0

У 2024 році для розвитку українського ком’юніті NAVI проведуть серію турнірів з популярного командного шутера VALORANT. Серія матиме назву NAVI VALORANT Ukrainian Saga.

Liquipedia назвала найпопулярніші команди та гравців в Dota 2 і росіян там більше, ніж гравців будь якої іншої країни

0

Liquipedia назвала найпопулярніші команди і гравців в Dota 2 у 2023 році. Рейтинг базується на відвідуваннях сторінок у найбільшій енциклопедії кіберспорту у світі.

Український клуб і український гравець були найпопулярнішими на Liquipedia в розділі Counter-Strike у 2023 році

0

Енциклопедія кіберспорту Liquipedia поділилася цікавою статистикою в різних дисциплінах. В Counter-Strike Україна виграла два перших місця з двох.