Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб G2 став переможцем Чемпіонату Світу з тактичного шутеру Rainbow Six. Турнір Six Invitational 2023 завершився цими вихідними в Монреалі, Канада. 20 команд з усього світу розіграли призовий фонд у розмірі 3 мільйонів доларів США. 

Команди, що посіли останні місця, отримали по 35 тисяч доларів, а от G2, окрім того, що підняли над головою трофей у вигляді молота, заробили мільйон доларів.

 

Для G2 перемога на головному турнірі року з R6 не є чимось винятковим, за свою історію команда вже вигравала подію такого самого рівня у 2019 році, також на рахунку клубу кілька перемог на мейджорах, а загалом в дисципліні команда заробила понад 2,5 мільйона доларів. 

Цікаво, що чемпіонами світу в складі G2 стали два колишні гравці NAVI британці Байрон Мюррей та Джек Робертсон. У 2022 році у складі NAVI вони змогли посісти на Чемпіонаті Світу лише 13-16 місце, після переходу у G2 гравці посіли 5-8 місця на двох мейджорах протягом року і на початку 2023 року виграти Six Invitational 2023

Команда NAVI після замін у складі провалилася на всіх турнірах і навіть не змогла пройти європейську кваліфікацію на Чемпіонат Світу. 

Популярність турніру

Популярність турніру була далекою від лідерів індустрії CS:GO та Valorant. У порівнянні з попередніми роками кількість глядачів турніру і годин перегляду дещо знизилася. 

Читайте також: G2 зім’яли український прапор і відмовилися поставити на ньому автографи для фаната з України

Материалы по теме

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

G2 підписали жіночий склад з CS:GO до якого увійшла легендарна zAAZ і дві українки

Клуб G2 Esports оголосив про підписання жіночого складу, до якого увійшла легендарна кіберспортсменка zAAZ і дві українки manka і kyossa. Також до складу приєдналася росіянка, а п’ятою стала відома шведка juliano. Команда буде називатися G2 Oya.

NAVI розпустили свій склад з Rainbow Six Siege і повністю виходять з дисципліни

0

NAVI продали двох гравців і закрили свій склад по тактичному шутеру Rainbow Six Siege. Міжнародний склад по R6 чорно-жовті створили близько чотирьох років тому, проте останній сезон був для команди абсолютно провальним.