Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український вболівальник та коментатор D3str0_o на IEM Katowice 2023 спробував сфотографуватися з гравцями команди G2 з українським прапором, проте команда відмовилася це робити, а HooXi зім’яв і відкинув прапор у бік, принаймні так описав ситуацію українець.

На фото з D3str0_o встигли зафіксувати в момент, коли він саме розгортав прапор. Пізніше навколо цього повідомлення розгорівся скандал, а клуб G2 пояснив таку поведінку тим, що гравцям заборонена будь-яка маніпуляція з будь-якими прапорами (вочевидь після останнього скандалу з російським прапором).

Мене встигли сфоткати з G2 і прапором)

Соня, зіронька, яка встигла це зробити, знай, ти найкраща!

Жаль, тільки, що Г2 все одно відмовились робити нормальне фото і це просто екшн зйомка, поки я прапор розправляв.

Через 5 секунд Хуксі схопив прапор, зім’яв його і відкинув в сторону.

Пізніше D3str0_o спробував підписати український прапор у гравців G2 і вони йому теж відмовили. 

Коментатор не розцінює свої дії, як провокацію, тому, що робив фотографії з українським прапором і брав на ньому автографи у кількох команд в тому числі у Heroic без будь-яких проблем.

Українець не закликає хейтити G2 і вважає, що їх дії не спрямовані проти України, вони просто намагаються захистити себе, але в цілому позиція клубу зрозуміла.

Читайте також: ДНК колаборантів — українець, якого щойно звільнили з NAVI, зіграє за російську команду на Мейджорі з Dota 2

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.