Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Коллектив Gambit Esports обыграл Trident со счётом 2:0 в рамках RMR-турнира в СНГ EPIC League CS:GO. Это уже вторая победа на счёту Gambit. У Trident Clan же осталась лишь одна возможность пройти в плей-офф чемпионата.

Пики и статистика карт:

Первая карта прошла достаточно равно: команды разменивались сериями раундов и в целом Trident неплохо отыграли пик соперника, показывая интересные раунды. Но Gambit все же показали, что они являются командой на голову выше и забрали свой пик со счётом 16:12.

На пике противника у Gambit шло все как по маслу, ведь ребята выиграли пистолетку, и в целом за атаку взяли 11 раундов. Trident попытались совершить камбек во второй половине, и даже выиграли невероятный раунд с одними лишь Deagle, но далее команда просто посыпалась после проигранного эко-раунда от Gambit. Вторая карта ушла в актив Gambit Esports со счётом 16:5.

Статистика игроков:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B1t о поражении с Entropiq: «Мы сыграли не в свою игру»

Следующим соперником для Gambit Esports станут Natus Vincere, которые также имеют 2 победы и одно поражение.

Материалы по теме

Valve планують відмовитися від турнірів RMR. Прогнозуємо, як виглядатиме нова система відбіркових на Мейджори з 2025 року

Ймовірно, починаючи з 2025 року, Valve змінить систему відбіркових на Мейджори. Деякі джерела, серед яких і відомий журналіст Річард Льюїс, повідомляються, що турніри RMR буде скасовано, а команди будуть проходити на Чемпіонати світу за рейтингом Valve.

ВІДЕО! Поразка Monte на RMR – як це було

0

Monte опублікували влог з RMR на Мейджор в Копенгагені, де команда прикро програла і не змогла вийти на Чемпіонат світу. У влозі можна побачити всі проблеми з якими стикнулися хлобці, їх тренування, молодого гравця і емоції від прикрої поразки.

Команда українця Qweall, яку зняли з RMR, закликала притягнути організатора турніру PGL до відповідальності

Алжирська команда 15 Average Gaming, яка виграла близькосхідні кваліфікації RMR і була знята з азійського RMR через неможливість українця Qweall відвідати лан-турнір в Шанхаї, звинуватила PGL у халатному відношенні і закликала до відповідальності турнірного оператора.

Через неможливість гравця виїхати з України, PGL зняли команду з азійсько-тихоокеанського RMR

0

PGL зняли дві команди з азійсько-тихоокеанського RMR, який має розпочатися 26 лютого. Серед них була і команда 15 Average Gaming, за яку виступає 22-річний українець Владислав Qweall Півкін, відомий своїми виступами за Spirit Academy і команду Taipan, яку пов’язували з договірними матчами.