Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Gen.G Esports перемогли у фіналі T1 і стали чемпіонами весняного сезону LCK – найпрестижнішої ліги з League of Legends. Давні суперники влаштували справді епічний фінал, який закінчився з максимально близьким рахунком 3-2.

За останні три роки команди п’ять разів зустрічалися в фіналах літнього і весняного сезонів LCK і чотири рази сильнішими були Gen.G.

Фінал південно-корейської ліги відзначився фантастичною кількістю глядачів, які спостерігали за головним матчем події. На піку за грою T1 проти Gen.G дивилося понад 2,6 мільйонів глядачів – це майже в 11 разів більше, ніж спостерігало за великим турніром з Dota 2, який проходив паралельно. 

Материалы по теме

Faker став першим членом Зала слави LoL. Трейлер документального фільму про найлегендарнішого кіберспортсмена світу

0

Найвідоміший і найтитулованіший кіберспортсмен світу Faker став першим членом Hall of Legends – залу слави League of Legends, куди прийматимуть лише найсильніших легенд.

Інтерв’ю з Maynter – найкращим українським гравцем в Лігу Легенд

В інтернеті з’явилося дуже цікаве інтерв’ю з топовим українським гравцем в LoL Володимиром Maynter Сорокіним. Також у відео можна побачити, як проходить буткемп однієї з топових команд світу в Лігу Легенд. 

В Україні вийде роман за всесвітом League of Legends. Передзамовлення

0

В Україні незабаром вийде роман за всесвітом League of Legends. Новинка очікується в травні, саме в цей час в мобільній версії LoL розпочнеться сезон, присвячений історії і героям, про яких йдеться в романі.