Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Nvidia разом з ASUS представили новий монітор якій позиціюється не для геймінгу, а саме для кіберспорту. ROG Swift 500 Hz, як зрозуміло з назви, буде підтримувати феноменальну частоту 500 Hz.

Раніше найбільш швидкі моделі на ринку підтримували 360 Hz, але навіть вони відрізнялися дуже високою ціною у порівнянні з моделями на 240 Hz, які стали своєрідним стандартом для кіберспорту. 

Поки відомо лише те, що новий монітор буде підтримувати технологію Nvidia G-Sync, його матриця буде мати діагональ 24 дюйми, а роздільна здатність підтримуватиме Full HD. Технологія матриці TN дозволить зробити мінімальну затримку, що важливо для ігор, але за це прийдеться заплатити якістю зображення, що не надто важливо для досягнення результатів в кіберспорті. 

У відео, яке представив розробник, ви можете бачити яку перевагу, принаймні за версією Nvidia, надає нова технологія у порівнянні с моніторами на 144 Hz та 240 Hz. 

 


Коментар Gameinside: Слід пам’ятати, що для розкриття потенціалу високої частоти монітора, ваш ПК має видавати стабільну частоту кадрів не меншу, ніж герцовка монітора. Тобто якщо ваш ПК видає 240 FPS, а ви купите монітор на 500 Hz, то ви взагалі не побачите жодної різниці, через те, що візуально картинка не буде оновлюватись частіше, ніж оновлюється фізика в грі. 

Якщо ж у вас дуже потужний ПК і він може видавати стабільні без просідань 500 FPS у грі в яку ви граєте, то можливо ви відчуєте певну різницю. З власного досвіду можемо сказати, що різниця між 60 Hz та 144 Hz дуже помітна, різниця між 144 Hz та 240 Hz помітна, але значно менше, різниця між 240 Hz та 360 Hz майже не помітна. 

Чи буде помітна різниця між 360 Hz та 500 Hz поки не зрозуміло. Скоріше за все така різниця буде мінімальною, але дізнатися ми зможемо після виходу монітора в продаж. Поки дати не називаються, але орієнтовно це відбудеться до кінця року. 

Як і монітори з частотою 360 Hz монітори 500 Hz не стануть масовими в найближчі роки, але вони майже стовідсотково знайдуть свою нішу серед професійних гравців найвищого рівня та в організаторів ТІР-1 турнірів.

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.