Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Nvidia разом з ASUS представили новий монітор якій позиціюється не для геймінгу, а саме для кіберспорту. ROG Swift 500 Hz, як зрозуміло з назви, буде підтримувати феноменальну частоту 500 Hz.

Раніше найбільш швидкі моделі на ринку підтримували 360 Hz, але навіть вони відрізнялися дуже високою ціною у порівнянні з моделями на 240 Hz, які стали своєрідним стандартом для кіберспорту. 

Поки відомо лише те, що новий монітор буде підтримувати технологію Nvidia G-Sync, його матриця буде мати діагональ 24 дюйми, а роздільна здатність підтримуватиме Full HD. Технологія матриці TN дозволить зробити мінімальну затримку, що важливо для ігор, але за це прийдеться заплатити якістю зображення, що не надто важливо для досягнення результатів в кіберспорті. 

У відео, яке представив розробник, ви можете бачити яку перевагу, принаймні за версією Nvidia, надає нова технологія у порівнянні с моніторами на 144 Hz та 240 Hz. 

 


Коментар Gameinside: Слід пам’ятати, що для розкриття потенціалу високої частоти монітора, ваш ПК має видавати стабільну частоту кадрів не меншу, ніж герцовка монітора. Тобто якщо ваш ПК видає 240 FPS, а ви купите монітор на 500 Hz, то ви взагалі не побачите жодної різниці, через те, що візуально картинка не буде оновлюватись частіше, ніж оновлюється фізика в грі. 

Якщо ж у вас дуже потужний ПК і він може видавати стабільні без просідань 500 FPS у грі в яку ви граєте, то можливо ви відчуєте певну різницю. З власного досвіду можемо сказати, що різниця між 60 Hz та 144 Hz дуже помітна, різниця між 144 Hz та 240 Hz помітна, але значно менше, різниця між 240 Hz та 360 Hz майже не помітна. 

Чи буде помітна різниця між 360 Hz та 500 Hz поки не зрозуміло. Скоріше за все така різниця буде мінімальною, але дізнатися ми зможемо після виходу монітора в продаж. Поки дати не називаються, але орієнтовно це відбудеться до кінця року. 

Як і монітори з частотою 360 Hz монітори 500 Hz не стануть масовими в найближчі роки, але вони майже стовідсотково знайдуть свою нішу серед професійних гравців найвищого рівня та в організаторів ТІР-1 турнірів.

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.