Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал Metaratings.ru сообщил со ссылкой на собственные источники имена вохможніх новичков Natus Vincere. Стан «рожденных побеждать» могут пополнить Данил gpK~ Скутин, Алик V-Tune Воробей и Виталий so bad Ошманкевич.

По слухам Ошманкевич уже близок к переходу в украинский клуб, так как он является свободным агентом и проблем с подписанием не должно возникнуть. Что касается Скутина и V-Tune, то у них есть коллективы: первый связан контрактом с Gambit Esports, а второй выступает за FlyToMoon.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: So bad может стать игроком NAVI

Возможный состав Natus Vincere:

Данил gpK~ Скутин
Павел 9pasha Хвастунов
Ильяс illias Ганеев
Алик V-Tune Воробей
Виталий so bad Ошманкевич

Источник

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

NAVI оголосили про благодійний збір грошей у фонд Сергія Притули, учасники можуть виграти призи в тому числі кубок з весняного BLAST

NATUS VINCERE анонсували благодійний збір коштів у фонд Сергія Притули. Гроші підуть на допомогу Україні. Повідомляється, що чим більший розмір пожертви, тим більші шанси виграти призи від NAVI. Серед призів обіцяють різноманітний мерч, український прапор з автографами гравців Наві, а один щасливчик отримає кубок з весняного Бласту.