Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильський гравець Ейтор Duster Перейра звинуватив організаторів DPC по Dota 2 для Південної Америки в невиплаті призових. За його словами, кіберспортсмени чекають гроші з третього сезону ліги вже понад чотири місяці.

Пройшло чотири місяці з моменту закінчення третього туру DPC, а ми й досі не отримали свої гроші. Якщо додати час, який ми «працювали» під час DPC, то на отримання зарплати йде вже мінімум шість місяців. Ми маємо рахунки, які потрібно сплачувати.

Організацією DPC в Південній Америці займалася організація 4D Esports, поки вона ніяк не відреагувала на звинувачення.

У третьому сезоні офіційної ліги Valve було розіграно 205 тисяч доларів призових. Команда гравця, що «виніс бруд з хати» мала отримати за свій виступ 24 тисячі доларів США.

Материалы по теме

Vavle оголосили правила на новий сезон DPC. На нас чекає кілька цікавих змін

Valve оновили правила майбутнього сезону DPC на 2022-2023 роки. Серед уточнень не забули і про правила скруглення балів, через які минулого сезону команда Virtus.pro не змогла потрапити на TI11.

Що не так з Valve? Kyle повідомив про те, що розробник Dota 2 віддав права на DPC російському букмекеру BetBoom

Англомовний коментатор та аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен написав у своєму твіттері, що за його даними Valve віддала права на організацію та трансляцію однієї з ліг DPC наступного року російському букмекеру BetBoom.

Олсіор опублікував перший відеоблог новин поточного сезону DPC

0

Відомий коментатор з Dota 2 Михайло Olsior Звєрєв опублікував українськомовний блог з оглядом поточного сезону DPC. Якщо ви хочете бути у курсі, що відбувається у п’яти регіонах, де триває DPC, просто подивіться це відео. Також долучайтеся до трансляцій Maincast українською.