Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Світ VALORANT сколихнув скандал. Команду EQ Cerise було дискваліфіковано з відбіркового турніру VCT Game Changers через використання читів, проте це був лише початок.

Річ у тому, що турнір VCT Game Changers — це турнір для дівчат та небінарних осіб, простіше кажучи осіб які ідентифікують свою стать інакше, ніж їм дала природа. 

Звинувачуваний у використанні читів гравець dsylexic зізнався, що він не використовував чіти, хоча вони і стояли в нього на комп’ютері. На час офіційного матчу на турнірі він їх виключив. Проте також він зізнався в тому, що прикидався небінарною особою і про це знали інші гравці команди. 

Простіше кажучи хлопець вдавав з себе дівчину для того, щоб допомогти нечесно своїй команді виграти в турнірі. 

Інший гравець команди Nabiichu зізнався, що знав про шахрайство dsylexic і сказав, що йому соромно і він йде зі змагальної сцени.

Материалы по теме

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

G2 перемогли на першому жіночому Чемпіонаті Світу з VALORANT. Підбиваємо підсумки турніру

У Берліні завершився перший великий Чемпіонат Світу з Valorant серед жіночих колективів. Гравчині з усього світу змагалися за дуже красивий кубок та призовий фонд у 500 тисяч доларів США.

Огляд складів усіх команд регіону EMEA професійної франшизної ліги з VALORANT

Стали відомі всі десять команд, що будуть грати у професійній франшизній лізі Riot Games з VALORANT в регіоні EMEA, або, простіше кажучи, в європейському регіоні.