Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Слухи про уход словацкого снайпера Ладислава GuardiaN Ковача с про-сцены CS:GO прокомментировал киберспортсмен Денис seized Костин. По словам Костина, GuardiaN пока не хочет играть в CS, а также seized  обмолвился, что до «анонса» неправильно отвечать на подобного рода вопросы. О каком анонсе идёт речь, неужели GuardiaN  действительно отправляется в отставку?

Денис seized Костин:

Словак на лавку присел? Не думаю, что правильно отвечать на этот вопрос до анонса, но… Ладислав вообще в CS не хочет играть. По крайней мере сейчас. Он сказал, что в этому году не будет играть, но мы все понимаем, что, скорее всего, он вообще уже никогда не будет.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Мне кажется, он в жёстком тильте» — HObbit прокомментировал состояние dev1ce

Слухи про уход Ладислава GuardiaN Ковача появились после того, как он вышел из состава Team Singularity в системе ESEA. Пока представители Team Singularity официально не объявляли об уходе GuardiaN та и он сам пока не давал никаких комментариев.

Источник.

Материалы по теме

«Все зроблено на франшизах та грошах», — Сергій lmbt Біжанов поділився своїм баченням проблем у CS:GO

0

Тренер українського клубу Monte Сергій lmbt Біжанов прокоментував своє ставлення до того, як влаштовано сучасну сцену CS:GO. Коментар спеціаліста з’явився в контексті програшу його команди у фіналі турніру CCT North Europe Series.

CS:GO встановив черговий вражаючий рекорд за кількістю гравців в Steam

0

Вперше в історії пікова кількість користувачів CS:GO перевищила позначку в 1 мільйон 400 тисяч гравців. На фоні чуток про вихід гри на Source 2 інтерес до командного шутера постійно зростає, за останній місяць CS вже сім разів бив рекорди онлайну.

В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

0

Попри те, що в CS:GO зараз не відбувається нічого особливого, не вийшла нова операція чи патч, немає Мейджору, відсутня епідемія ковіду та інше, ледь не кожного дня гра, якій більш як 10 років, б’є нові рекорди онлайну. Саме зараз в гру грає понад 1 мільйон 354 тисячі гравців — новий черговий рекорд, який забезпечує грі

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.