Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

FaZe Clan сообщила в своем Твиттере о том, что укомплектовала ростер по PUBG.

Screenshot_2

После ухода Энсси mxey Пекконена FaZe Clan остались вчетвером. Теперь же стало известно, что мультигейминг нашел ему замену в лице Густав GustavQQ Блонд. Стоит отметить, что фин остался в клубе на контракте, но открыт к предложениям от других команд.

GustavQQ с ноября 2018 по декабрь 2019 года защищал цвета Team SoloMid, с которой занял седьмое место на Чемпионате мира PUBG Global Championship 2019, вошел в топ-3 в третьей фазе PUBG Europe League, а также занял шестое и восьмое места во второй и первой фазах соответственно.

Обновленный состав FaZe Clan:

  • Иван ubah Капустин
  • Густав GustavQQ Блонд
  • Дэвид Fuzzface Тиллберг Перссон
  • Людвик Aitzy Дженсен

Источник

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

FaZe Clan, один з китів кіберспоту та індустрії комп’ютерних ігор, втратив понад $28 мільйонів та може зазнати банкрутства

FaZe Clan, один з китів кіберспоту та індустрії комп’ютерних ігор, може зазнати банкрутства. У жовтні північноамериканський бренд оголосив, що буде публічно представлений на біржі NASDAQ з оцінкою в 1 мільярд доларів, чому допоможе спеціальна компанія SPAC, що спеціалізується на виводі на біржу.

Власник FaZe Clan заробив на команду, кидаючі на скіни

0

У 2016 році власників FaZe Clan підозрювали в керуванні сайтом-рулеткою CS:GO Wild.

«Stand with Ukraine hoodie» — FaZe Clan випустили худі в підтримку України

Кіберспортивна організація FaZe Clan випустила худі з жовто-синіми кольорами, запустивши благодійну акцію в підтримку українців.