Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды Alliance Густав s4 Магнуссон в матче против команды FlyToMoon на турнире OGA Dota PIT 2020 Online cнова доказал, что способен переломить ход любой драки лишь одним своим грамотным действием.

Кажется, что драка пойдет явно не в пользу Alliance: два байбека, от Queen of Pain и Axe, параллельно FlyToMoon  фокусят керри команды- Николая Nikobaby Николова.  Но тут s4 на Axe врывается в четверых героев, мгновенный агр, и все игроки FlyToMoon уже в таверне.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Менеджер Alliance о конфликте v1lat и Sh4dowehhh: «Устраивать травлю человека просто потому что он тебе не нравится, а у тебя много подписчиков – зашкварно».

Напомним, что этот матч Alliance на групповой стадии OGA Dota PIT 2020 Online в Европе и СНГ. выиграл со счётом 2:0.

 

 

Материалы по теме

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.

Гравець команди EC Kyiv в твіттері пожалівся на те, що грав офіційний матч під час бомбардування міста.

0

Гравець команди EC Kyiv Кирило s4 Літвінов у твіттері пожалівся на те, що грав офіційний матч під час бомбардування міста. Сам гравець проживає в Харкові, якій щоденно обстрілюють російські війська.

Чемпіонський склад Alliance стане запрошенними гостями на ESL One Stockholm Major 2022

0

Чемпіонський склад Alliance, який у 2013 році в епічному матчі з рахунком 3-2 здолав NAVI, стане спеціальним гостем на ESL One Stockholm Major 2022, який має відбутися в травні.