Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Менеджер команды Alliance Мария Inverno Гунина поддержала стримера Евгения Sh4dowehhh Алексеева в его конфликте с Виталием v1lat Волочаем.  Об этом Мария написала у себя в Twitter:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Менталитет, отсутствие капитанов и отмена сундуков — Sh4dowehhh о главных проблемах СНГ-Доты.

Напомним, что v1lat у себя в Telegram-канале “Оставайтесь на хате не у Вилата” написал по поводу  трансляции турнира Gamers Without Borders 2020:

Неофоциальный стрим Шадовех – Баннер с рекламой букмекера, ссылки на донаты стримеру, ниодного упоминания про благотворительность и ссылок куда донатить.

На это Евгений Sh4dowehhh Алексеев ответил у себя на стриме, что “скоро подаст в суд на v1lat за клевету”.

Материалы по теме

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

Віталій V1lat Волочай повідомив, що китайські команди їдуть на турнір Путіна через вказівку керівництва Китаю

0

Наратив про кіберспорт поза політикою вкотре спростовує той факт, що китайські команди, які відвідають турнір президента Росії Путіна їдуть на змагання за вказівкою керівництва Китаю.

V1lat пообіцяв світовим грандам Dota 2 влаштувати пекло через їх бажання поїхати на турнір “Ігри майбутнього”

Український коментатор Віталій V1lat Волочай спробував привернути увагу чисельних команд, які планують брати участь в турнірі Путіна Ігри майбутнього. Він пригрозив топовим світовим колективам проблемами з візами через їх підтримку тероризму.

Операційний директор Федерації кіберспорту України розповів, чим займається UESF, чому Монте виключені зі збірної України і назвав нападки v1lat наклепом

На тлі гучного скандалу, спровокованого неможливістю Монте виїхати на IEM Sidney, коли деякі кіберспортивні діячі спробували перекласти всю відповідальність на Федерацію кіберспорту України відбувся подкаст, в якому операційний директор UESF Едуард Анохін спробував відповісти на всі незручні питання.