Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На сайте регистрации команда Valve  Олег sayuw Каленбет и  Никита elmo Ломалин присоединились к киберспортивной организации HellRaisers.

t1554232307

Из состава команды вышел  Дмитрий DM Дорохин, но организация на данный момент не подтвердила перестановки. 2 ноября на трансферный рынок был выставлен ALOHADANCE, так как игрок отказался от тренировок с командой перед матчами DOTA Summit 11. Его место на миноре заняла CemaTheSlayer, а HellRaisers финишировала на третьем месте. Позже у HellRaisers истек аренды V-Tune.

На данный момент в составе заявлено четыре игрока. Пока неизвестно кто станет пятым игроком организации.

Состав HellRaisers:

  •  Никита elmo Ломалин
  •  Александр Nix Левин
  •  Олег sayuw Каленбет
  •  Ярослав Miposhka Найденов

Материалы по теме

Колишній гравець pro100 доповнив склад української команди EC Kyiv

0

Несподівано український клуб EC Kyiv повідомив про прийняття у склад колишнього гравця pro100 латвійця Вадима Flarich Карєтіна.

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

«Ще один проект для монетизації» — колишній СЕО HellRaisers Олексій Слабухін випустив статтю, де розкритикував командні бандли в Dota 2

Колишній директор HellRaisers проаналізував командні бандли в Dota 2, що вийшли днями. На думку експерта, за останні роки Dota 2 перетворилася з головного конкурента LoL на «ще один проект для монетизації».

Колишній директор HellRaisers дав оцінку останнім решафлам на про сцені Dota 2 та повідомив, що ринок доти вмирає

0

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.