Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Закончился матч между HellRaisers и Nemiga, в котором команда Resolution победила со счётом 2:1. Таким образом, HellRaisers сейчас имеют 5 побед в лиге, что практически обеспечило им место в верхнем дивизионе DPC-лиги в СНГ.

HellRaisers одержали волевую победу над Nemiga. Исход матча решился на третьей, довольно плотной игре, которая длилась более 70 минут.

Таким образом, ситуация в турнирной таблице следующая:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Борьба за мейджор! Матч NAVI против Winstrike в рамках DPC-лиги в СНГ — прямая трансляция

Таким образом, HellRaisers обыграли практически всех соперников в группе и им осталось сыграть против Prosti Esli и Team Empire. Победа в одном из этих матчей гарантирует место в верхнем дивизионе DPC-лиги.

 

Материалы по теме

Потягнуло на батьківщину – колишні HellRaisers перейшли під крило російського проекту 9 Pandas

0

Колишній клуб HellRaisers оголосив про перехід під російський тег 9 Pandas. Хоча після відмови від українського тегу HR ходило багато чуток, що команда створить свій клуб, цього не сталося.

Російський клуб, який використовував назву HellRaisers, нарешті відмовився від використання історичної української назви

Так звана команда HellRaisers, яка повністю складається із росіян і використовувала історичний український тег через те, що їм це дозволив офіційний власник ТМ HellRaisers, повідомила, що нарешті відмовляється від назви HR.

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Зеленський ввів санкції проти 287 компаній. У список потрапили Weplay, Parimatch та інші компанії, відомі в українському кіберспорті

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.