Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы StarSeries I‑League Season 7 сообщили в своем Твиттере о том, что Team Liquid снялись с турнира. Их слот был отдан HellRaisers.

1539204852.9418

Из-за напряженного турнирного графика Team Liquid решили пропустить StarSeries I‑League Season 7. Организаторы соревнования отдали их слот в групповом этапе HellRaisers.

StarSeries & i-League CS:GO Season 7 пройдет в период с марта по апрель 2019 года в Китае. На турнире 16 коллективов разыграют общий призовой фонд в размере $500,000.

Список участников StarSeries & i-League CS:GO Season 7:

BIG  ENCE eSports  FaZe Clan  Natus Vincere
HellRaisers  MIBR  mousesports  TyLoo
 Ninjas in Pyjamas  North  NRG Esports  Team Wild
 Team Spirit  Rogue  Fnatic   CyberZen

Источник

Материалы по теме

Михайло Nisha Янковський доповнив склад Team Liquid на наступний сезон DPC

Зірковий гравець Team Secret Михайло Nisha Янковський, який кілька днів тому несподівано залишив титуловану команду, знайшов нову домівку.

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

Український клуб HellRaisers зібрав повністю російський склад з Dota 2 до нового сезону DPC

Колись українська, а тепер незрозуміло чия організація HellRaisers оголосила свій склад з Dota 2 на наступний сезон DPC. Новий склад команди буде складатися виключно з росіян.

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.