Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні BLAST повідомив, що Heroic приєднався до команди BLAST Premier після того, як придбав місце, яке раніше належало ігровому клубу Immortals (але перебувало у MIBR).

Таким чином, MIBR, відтепер не буде запрошуватися напряму на турніри BLAST Premier. Натомість їх замінять Heroic. Тим не менш, BLAST гарантує, що команди, які не співпрацюють з ними напряму, все одно матимуть багато можливостей брати участь у подіях Бласта.

Ми раді вітати на борту Heroic, вони довели своїми виступами протягом останніх кількох років, що вони належать до світової еліти Counter-Strike», — сказала Шарлотта Кенні, керуючий директор BLAST Premier.

Зараз Heroic в CS:GO є однією з найкращих команд у світі. Данська команда посідає п’яте місце в рейтингу HLTV.org. Останніми місяцями вони дійшли до півфіналу таких турнірів, як IEM Katowice 2022 та PGL Stockholm Major 2021. Зовсім нещодавно команда здобула статистику 3-0 у Європейському регіональному рейтингу (RMR) і потрапила у Легенди на майбутньому PGL Antwerp Major 2022.

Материалы по теме

HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.

Heroic звільнили Ісмаїла refrezh Алі, сподіваючись зробити «важливий останній крок», щоб стати найкращими у CS:GO

0

Heroic, попри тріумф на Pinnacle Cup Championship 2022, де команда зайняла перше місце, легко обігравши у фіналі Astralis, наважилася на заміну. З команди звільнено Ісмаїла refrezh Алі.

NAVI знищили лідерів світового рейтингу з заміняючим українським гравцем та встановили ряд рекордів

NAVI надзвичайно легко розправилися з першим номером світового рейтингу з CS:GO, викинувши FaZe з весняного фіналу BLAST. Команда показала абсолютно неочікуваний результат та встановила ряд рекордів.

«Я не знаю, що станеться з організацією та всіма гравцями» — Олександр s1mple Костилєв дав інтерв’ю перед BLAST. Повний переклад

Суперзірка Natus Vincere розповіла про Віктора ⁠sdy⁠ Оруджева, нового IGL команди, і потенційно відпустку від змагань. Напередодні весняного фіналу BLAST Premier Олександр ⁠s1mple⁠ Костилєв розповів HLTV.org про гравця заміни sdy, Дениса ⁠electroNic⁠ Шаріпова, який перейде на роль лідера в грі, і його очікування на турніру в Португалії, де Natus Vincere грає в групі B з