Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У той час, коли в Україні понад місяць йде війна, навіть серед українців знаходяться виродки, які беруть участь у турнірах, організованих російським пропутінським холдингом ESForce, який всіляко підтримує Путіна і війну проти українців.

Команда з назвою ShvagaGange у складі чотирьох українців і одного росіянина взяла участь у відкритих кваліфікаціях Dota 2 Champions League Season 9. Ось нікнейми колаборантів: Shin丶Ra, SoulQ, geO`ZziZi, Impest.

Ці зрадники дійшли до четвертого раунду сітки, де програли російській команді Nova.

Окрім них в турнірі брав участь як мінімум ще один українець Іван Kidaro Бондарєв, який виступає за команду мережі російських комп’ютерних клубів X3.

Після завершення війни ми обов’язково прослідкуємо, щоб ці гравці більше ніколи не грали в українських турнірах. Зрадникам не місце в українському кіберспорті. 

 

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.