Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний суддя Федерації кіберспорту України Максим ra1mer прокоментував дискваліфікацію з відбіркових до збірної з CS2 команди Lazer Cats. Він повідомив, що UESF планувала допустити забаненого гравця Котів, але після суддівської наради змінила рішення.

Стосовно ситуації з Laser Cats, ми знали що вони взяли в склад гравця з репутацією читера. Особисто в мене були докази, мені їх надали гравці ще в середині 2023 року. Коли ми анонсували Національний відбір на IESF WEC, команда Laser Cats зареєструвалась, я обробив їхню заявку, і побачив гравця в складі. Після першої відмови в участі, мені написав пан Олексій “Ухо”, з проханням надати докази. З доказів, які були в мене “під рукою”, було лише одне відео, яке я особисто вважаю найяскравішим доказом його гри з читами (тому що тімейт даркнеса прямим текстом сказав, що останній скачав чити). Я надав пану Олексію це відео, нащо Олексій сказав, що ніяких банів він за чити не отримував і вважає це відео не переконливим доказом. Попередньо, ми допустили гравця до участі. 16 березня (тобто сьогодні) ми провели суддівську нараду, і ще раз переглянувши доказову базу, колегіально і одноголосно прийшли до рішення про остаточний недопуск гравця до змагання.

Крім того, була також ситуація з гравцем Jeff, який мав гру на російському турнірі в жовтні 2023 року та який є неповнолітнім. Пан Олексій розповів життєву ситуацію цього гравця, але на мою думку, у 2023 році, на другому році війни грати російський турнір на 17500 рублів це неправильно, яка б ситуація в житті не склалась.

Ми розуміємо намагання пана Ухо захистити гравців своєї команди, але не підтримуємо його намагань вигородити гравця, який використовував чити для здобуття нечесної переваги в грі. Це не спортивна поведінка і повна неповага до інших гравців.

Стосовно гравця polbandana, згідно правил він пробув в бані пів року, дія якого нещодавно скінчилась. Також гравець визнав свою помилку і зараз може продовжувати брати участь у змаганнях. Якщо його буде помічено у порушеннях, він знову опиниться в бан листі.

Раніше ми писали про те, що UESF зняла з відбіркових команду Lazer Cats.

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Українські клуби L&G та Lazer Cats стали призерами ліги United21

0

Українські клуби L&G та Lazer Cats посіли друге та третє місця в другому дивізіоні тринадцятого сезону онлайн-ліги United21.

L&G стали переможцями Dragon Esports Club Cup. Результати турніру

0

L&G перемогли Lazer Cats у фіналі Dragon Esports Club Cup. Команда виграла перший титул в оновленому складі і заробила 25 тисяч гривень.  За друге місце Lazer Cats  отримали 15 тисяч гривень.