Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды Astralis Бенджамин blameF Бремер не пощадил в матче против NiP никого. В рамках турнира BLAST Premier: World Final 2021 на карте Inferno во время пистолетного раунда blameF сделал эйс и за компанию ещё забрал своего тиммейта Лукаса gla1ve Россандэра. К слову, первая карта со счетом 16:8 достаётся коллективу Astralis.

Когда счет на карте был 12:3 в пользу датского коллектива, Бенджамин blameF Бремер просто в соло забрал всю вражескую тиму. И как говориться: «Бей своих, чтоб чужие боялись» на наглядном примере:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAF из Team Liquid: «NAVI — лучшая команда в мире, так что это определенно повысило нашу динамику и уверенность»

Напоминаем, что сегодня  Ninjas in Pyjamas играют против Astralis за возможность дальше оставаться на турнире BLAST Premier: World Final 2021, проигравший покинет ивент. С 14 по 19 декабря проходит турнир BLAST Premier: World Final 2021, на котором 8 команд разыграют призовой фонд в размере $1.000.000. Детальнее можно посмотреть в нашем репортаже.

Материалы по теме

Astralis продовжував працювати з HUNDEN, незважаючи на дискваліфікацію ESIC — переклад розслідування Річарда Льюїса

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс провів розслідування, згідно з яким дискваліфікований тренер HUNDEN допомагав гравцям Astralis у тренувальному процесі. Данська організація відкидає всі звинувачення та дає свої пояснення.

NAVI переграли Astralis та вийшли у фінал IEM Cologne 2022

NAVI перемогли Astralis та вийшли у фінал IEM Cologne 2022. Спочатку чорно-жовті впевнено виграли пік суперника Nuke, який також є і їхньою сильною картою. На власному піку Mirage, який часто вважають найсильнішою картою NAVI, несподівано для уболівальників чорно-жовті почали віддавати раунд за раундом і завершили першу сторону з розгромним рахунком 3-12.

NAVI проти Astralis — інформація, аналітика та пряма трансляція першого півфіналу IEM Cologne 2022

У першому півфіналі IEM Cologne 2022 на величезній заповненій вщент LANXESS arena сьогодні зустрічаються безумовні фаворити матчу Natus Vincere та аутсайдери (хто міг так про них подумати пару років тому) команда Astralis.

Astralis перемогли MOUZ та вийшли у півфінал IEM Cologne 2022 де зустрінуться з NAVI

У складному поєдинку на досвіді Astralis змогли перемогти MOUZ і вийшли до півфіналу IEM Cologne 2022. Вже сьогодні у суботу о 16.30 данці зустрінуться з NAVI у матчі за вихід у фінал престижного турніру.