Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий трештолкер та журналіст CS:GO Дункан Thorin Шилдс прокоментував можливість переходу YEKINDAR до клубу NAVI. Аналітик не вірить, що NAVI можуть собі дозволити придбати гравця у підсанкційної олігархічної команди. 

Не хочу, щоб якийсь фанат навіть подумав, що YEKINDAR може перейти до NAVI. Це не станеться за жодних умов. Якщо він перейде до NAVI, це буде повним порушенням того, чого дотримується організація. Тому що YEKINDAR грає за Virtus.pro, яка насправді належить узбецькому олігарху. Санкції нам кажуть, що олігарх злі. Їхня команда зла. Поза грою.


Коментар Gameinside: На справді все можливо. Ніщо не заважає VP «офіційно відпустити» гравця, а NAVI взяти вільного агента. Оформити грошовий трансфер можна через посередників в офшорних компаніях так, що ніхто про це і не дізнається. Більше того, команди можуть зробити ще краще, вони можуть обмінятися гравцями, а оформити це як звільнення гравців і прийняття на роботу вільних гравців. 

Звісно тут постає етичне питання, а чи здатне керівництво NAVI на такий вчинок? Відповідь на нього ми вже давно знаємо — NAVI співпрацює з десятками громадян Росії, 18 з яких є гравцями клубу, навіть через три місяці від початку війни. Останні моральні кордони вже давно стерто. 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.