Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий трештолкер та журналіст CS:GO Дункан Thorin Шилдс прокоментував можливість переходу YEKINDAR до клубу NAVI. Аналітик не вірить, що NAVI можуть собі дозволити придбати гравця у підсанкційної олігархічної команди. 

Не хочу, щоб якийсь фанат навіть подумав, що YEKINDAR може перейти до NAVI. Це не станеться за жодних умов. Якщо він перейде до NAVI, це буде повним порушенням того, чого дотримується організація. Тому що YEKINDAR грає за Virtus.pro, яка насправді належить узбецькому олігарху. Санкції нам кажуть, що олігарх злі. Їхня команда зла. Поза грою.


Коментар Gameinside: На справді все можливо. Ніщо не заважає VP «офіційно відпустити» гравця, а NAVI взяти вільного агента. Оформити грошовий трансфер можна через посередників в офшорних компаніях так, що ніхто про це і не дізнається. Більше того, команди можуть зробити ще краще, вони можуть обмінятися гравцями, а оформити це як звільнення гравців і прийняття на роботу вільних гравців. 

Звісно тут постає етичне питання, а чи здатне керівництво NAVI на такий вчинок? Відповідь на нього ми вже давно знаємо — NAVI співпрацює з десятками громадян Росії, 18 з яких є гравцями клубу, навіть через три місяці від початку війни. Останні моральні кордони вже давно стерто. 

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

NAVI гарантували собі місце в Play-off ESL Pro League Season 18. Інші результати групи С

0

NAVI гарантували собі виступ у Play-off ESL Pro League Season 18. Команда легко впоралася з прохідними суперниками не віддавши жодної карти і вийшла у фінал групи С, де зіграє проти FaZe за перше місце і найкращий посів в основній стадії турніру.