Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Несподівано на професійну сцену із забуття повертається легендарний Єгор Маркелов. Українець, який був найкращим гравцем року і вигравав все, що тільки можна у свій час, обрав абсолютно несподіване амплуа.

Марік повертається не як гравець і не як тренер, а як бренд-амбасадор маловідомого європейського клубу ESC Gaming. Цікаво, що європейський колектив припинив активні виступи в середині 2022 року та і до того він не демонстрував якихось видатних результатів, хоча веде свою історію аж з 2008 року.

За час свого існування склади клубу виграли лише 143 000 доларів, що значно менше, ніж свого часу виграв сам Маркелов. 

Судячи з активності клубу нам слід очікувати анонс нового складу команди і, можливо, він буде пов’язаний з Україною?

Читайте також: Блогер провів велике розслідування і викрив справжню мафіозну організацію, в якій задіяні чисельні професійні гравці

Материалы по теме

Іоан Edward Сухарєв скоро стане батьком, тому йде з ролі професійного гравця в Counter-Strike

Легендарний український кіберспортсмен Іоан Edward Сухарєв повідомив про те, що скоро стане батьком. Гравець прийняв не просте рішення зосередитися на особистому житті і піти з основного складу команди ESC Gaming. Можливо він залишиться в команді, але на якійсь іншій позиції.

ESC Gaming підписали український склад з CS:GO з трьома легендами у складі

Німецька організація ESC Gaming підписали повністю український склад з CS:GO. До складу входять два легендарні олдскульні гравці Edward та Bondik, та молоді і перспективні Smash, MUV та t3ns1on.

Батько Єгора Маркелова став зіркою інтернету з гумористичною піснею про Росію

Батько Єгора Маркелова засвітився у телеграм каналі Невзорова з гумористичною та правдивою піснею про Росію. Лише за кілька годин відео зібрало понад 320 тисяч переглядів, 10+ тисяч вподобайок та майже 560 коментарів.

Єгор Маркелов вперше за шість років запустив особистий стрім. Дивитися!

0

Вперше за останні шість років легендарний гравець класичного складу NAVI Єгор Маркелов запустив особистий стрім. Трансляція одразу зібрала понад дві тисячі глядачів, а в чаті почалася справжня вакханалія.