Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний український кіберспортсмен Іоан Edward Сухарєв повідомив про те, що скоро стане батьком. Гравець прийняв не просте рішення зосередитися на особистому житті і піти з основного складу команди ESC Gaming. Можливо він залишиться в команді, але на якійсь іншій позиції.

Скоріше за все ми спостерігаємо за остаточним виходом Edward на пенсію, як гравця. Після звільнення з NAVI наприкінці 2019 року король пістолетів залишився без роботи. Жодна велика команда не хотіла його підписувати і він намагався залишитися в CS, граючи за різноманітні мікси, які ніколи нічого не досягали. 

В середині 2023 року легенду підписав німецький клуб ESC Gaming, який зібрав український склад, вкотре намагаючись повернутися на професійну сцену після тривалої перерви. За сім місяців спроб команда не змогла досягти якихось значних успіхів, граючи лише в лігах ESEA і заробивши за пів року 1200 доларів призових. 

Хочу поділитися з вами змінами у своєму житті. Я прийняв рішення залишити активний склад CS2 ESC і перейти на посаду, яка дозволить мені проводити більше часу зі своєю сім’єю, оскільки незабаром я вперше стану батьком і не хочу нічого втрачати в такий важливий момент у моєму житті.

CS завжди буде займати велике місце в моєму серці, і я намагатимуся знайти час для трансляції протягом наступного року, щоб залишатися на зв’язку з однією з найважливіших частин мого життя. Всіх зі святом, бережіть себе та своїх близьких.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Допис, поширений Ioann Sukhariev (@edwardcsgo)

 

Материалы по теме

Соціальні мережі Іоана Edward Сухарєва зламали хакери

0

Акаунти Іоана Edward Сухарєва в соціальних мережах було зламано, про це легендарний гравець повідомив у Твіттері.

Edward буде оголошувати переможців в одній з номінацій HLTV Award Show 2023

0

Легенда українського CS Іоан Сухарєв буде одним з ведучих премії HLTV Award Show 2023. Edward буде нагороджувати переможців в одній з чисельних номінацій премії, проте поки невідомо в якій саме.

“Я безумовно засуджую агресію Росії” – легендарний Іоан Edward Сухарєв дав інтерв’ю коментатору Leniniw

“Я не висловлюю свою позицію, бо я не блогер”, – в інтерв’ю Leniniw легендарний український кіберспортсмен Іоан Edward Сухарєв розповів про своє життя після NAVI та після початку повномасштабної війни.