Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В американському Далласі завершився перший день групової стадії турніру IEM Dallas 2022, на якому топові команди світу розігрують призовий фонд у 250 тисяч доларів. Українська команда NAVI знялася з турніру через візові проблеми, але, з огляду на звільнення капітану, насправді через зміну складу команди.

В перший день була відіграна частина ігор групової стадії турніру, ось їх результати. 

Найближчі матчі продовжаться вже о 19.00 за Києвом

Стан турнірної таблиці групи А 

В групі А вже точно визначилися дві команди — FaZe та ENCE, які проходять до Play-off, залишилося зіграти матч, хто з них вийде с першого місця і буде грати основну стадію з другого туру.

В нижній частині сітки G2, Astralis, Vitality та Mouz змагаються за третє прохідне місце.

Стан турнірної таблиці групи В

В групі В поки команди встигли зіграти менше матчів, тому ще нічого не вирішено. Основні матчі будуть гратися сьогодні та завтра. 

Пряма трансляція матчів українською

Пряма трансляція матчів англійською

Пряма трансляція матчів російською

Материалы по теме

NAVI вже не другі в світі — HLTV оновили свій рейтинг команд CS:GO

0

Після завершення IEM Dallas 2022 закономірно оновився світовий рейтинг HLTV. Поразка FaZe в Далласі не змогла змістити королів з трону, одначе ENCE, які вийшли у суперфінал турніру, змогли піднятися на друге місце, змістивши самих NAVI.

Cloud9 одержали упевнену перемогу над ENCE, та стали чемпіонами IEM Dallas 2022

Американський клуб з російським складом Cloud9 одержав переконливу перемогу та став чемпіоном IEM Dallas 2022. У фіналі турніру, який проходив у форматі Best of 5, чемпіони не залишили жодного шансу суперникам і розгромили команду ENCE з рахунком 3-0.

IEM Dallas 2022 — розклад та пари півфіналів турніру, сітка, трансляції

В американському Далласі завершилися чвертьфінали IEM Dallas 2022 і визначилися півфіналісти турніру.  В першому півфіналі бразильська FURIA, яка подолала G2 з рахунком 2-1,  зустрінеться з ENCE. В другому півфіналі BiG зустрінуться з американськими росіянами Cloud9, які в попередньому турі несподівано переграли чемпіонів мейджора команду FaZe.

IEM Dallas 2022 — результати групового етапу, сітка та розклад Play-off, трансляції

0

У Далласі завершився груповий етап IEM Dallas 2022. З перших місць у групах А та В до Play-off пройшли команди ENCE та BiG, вони почнуть основну стадію з другого туру. В першому ж турі зустрінуться пари G2 проти FURIA, переможець вийде на ENCE, в другій парі FaZe зіграють з Cloud9, переможець зустрінеться з BiG.