Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розпочався один з найголовніших турнірів року в Counter-Strike, який вважається елітною подією і перемога на якому цінується майже на рівні з перемогою на Мейджорі.

На IEM Katowice 2024 24 команди з усього світу змагаються за мільйон доларів і надпрестижний трофей. Стадія Play-in, з якої розпочався турнір, залишила за бортом чимало потужних команд, а 8 найкращих пройшли до грандів в групову стадію. 

Основана ж стадія Play-off традиційно проходитиме на Spodek Arena, де шість найкращих колективів змагатимуться за трофей перед натовпом фанатів.  Більше того переможці отримають пряме запрошення одразу на три топові турніри: IEM Cologne 2024, BLAST Premier World Final та Esports World Cup 2024.

Пряму трансляцію з турніру українською забезпечує студія Maincast. 

Система турніру

16 команд зіграли стадію Play-in за системою Double Elimination. 8 команд вийшли в групову стадію. 

В груповій стадії грає 16 команд, розбиті на дві групи. З кожної групи у Play-off виходить по три команди, причому переможці груп виходять одразу до півфіналів. 

Play-in

Групова стадія

Група А

Група В

Play-off

Статистика турніру

Материалы по теме

Serral став чемпіоном IEM Katowice 2024. Підсумки турніру

0

Безальтернативною перемогою Serral завершився IEM Katowice 2024 в дисципліні Starcraft II. Традиційно фін переміг всіх корейців, програвши за турнір лише одну карту, а в фіналі розгромивши топового корейця maru з сухим рахунком 4-0.

Spirit знищили Falcons на шляху до фіналу IEM Katowice 2024

0

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.

FaZe розгромили MOUZ і вийшли в фінал IEM Katowice 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в першому півфіналі IEM Katowice 2024. На першій карті, якою був вибір FaZe, команда Каррігана декласувала суперників, продемонструвавши тотальне домінування. Nuke завершився рахунком 13-3.

Гравець NAVI в Starcraft II не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024

0

Spirit – гравець NAVI в Starcraft II, якого клуб підписав кілька місяців тому, не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024 і посів останнє шосте місце в групі А.