Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.

У фіналі Katowice росіяни зустрінуться з дуже досвідченими FaZe, яких вони вже перемагали 2-0 на цьому турнірі. Чи зможуть відігратися європейці на сцені Сподек Арени? Здається в це вже майже ніхто не вірить з огляду на непереможну ходу і рівень, який демонструють спіріти. 

Завтра ми дізнаємося, як буде насправді. Фінал проходитиме до трьох перемог на п’яти картах.

Материалы по теме

s1mple переходить у Falcons, поки на правах оренди. BOROS сідає на лаву запасних

Найзірковіший гравець в історії Counter-Strike Олександр s1mple Костилєв переходить в Falcons, де замінить BOROS, якого, ймовірно, визнали головною причиною провалу саудівської команди на відбіркових до Мейджора, де зелені яструби програли з рахунком 1-3.

Вперше в історії Spirit піднялися на третє місце в рейтингу HLTV. Актуальний український рейтинг

0

Після оновлення світового рейтингу за версією HLTV російська команда Team Spirit зробила стрибок угору і вперше у своїй історії піднялася на третю сходинку.

Serral став чемпіоном IEM Katowice 2024. Підсумки турніру

0

Безальтернативною перемогою Serral завершився IEM Katowice 2024 в дисципліні Starcraft II. Традиційно фін переміг всіх корейців, програвши за турнір лише одну карту, а в фіналі розгромивши топового корейця maru з сухим рахунком 4-0.

Spirit перемогли на IEM Katowice 2024. Підсумки тутніру

Надзвичайно впевненою перемогою Team Spirit завершився легендарний турнір IEM Katowice 2024. У фіналі російська команда, яку на початку турніру ніхто не сприймав серйозно, фактично декласувала друге місце світового рейтингу, команду, яка вийшла у шостий фінал поспіль – FaZe.