Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Менее 24 часов до старта плей-офф стадии The International 10. Сегодня у команд выходной, поэтому ловите несколько фотографий стадиона для стадии плей-офф и видео со сценой на арене.

Многие участники  TI10 уже показывали фотографии с чемпионата и стадион выглядит действительно очень красиво, жаль что не будет зрителей для наибольшего эффекта эмоций.

А игрок команды Т1 Карло Kuku Палад даже засветил сцену в своем видео. Ролик выложили  youtube-канал:

Напоминаем, что главный турнир по Dota 2 — The International 10 проходит с 7 по 17 октября в Бухаресте. Детальнее следить за результатами турнира вы можете в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Найпопулярніші кіберспортивні команди 2023 року

Український кіберспорт живе у бульбашці, де головними кіберспортивними дисциплінами є CS і Dota 2, а однією з найпопулярніших команд світу є NAVI разом з такими брендами, як G2, Vitality, Astralis, Team Liquid та іншими грандами, назви яких звик чути наш глядач.

T1 виграли WORLDS 2023! Результати, підсумки, фотографії і рекорди Чемпіонату світу з League of Legends

У південнокорейському Сіднеї завершився Чемпіонат Світу з League of Legends. WORLDS 2023 тривав понад місяць, турнір розпочався ще 10 жовтня, а завершився лише 19 листопада.

У Південній Кореї відкрили перший фірмовий магазин кіберспортивного клубу T1, не обійшлося без епічних фейлів

У Південній Кореї відкрили перший фірмовий магазин культової команди T1, яка є найбільш титулованим клубом у головній кіберспортивній дисципліні світу League of Legends.

T1 офіційно попрощався зі своїм складом з Dota 2, пославшись на фінансові причини

Клуб T1 повідомив про розпуск свого складу з Dota 2. Усі гравці, включаючи Анатана ana Фама та Топіаса Topson Таавітсайнена, стали вільними агентами. Де вони продовжать кар’єру, наразі невідомо.