Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa.

Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

ISSAA прославилася завдяки команді HellRaisers на чолі з легендарним IGL Кирилом «⁠ANGE1⁠» Карасьовим, а команда змогла вийти до плей-оф на FACEIT Major London 2018 і отримати статус легенди. ISSAA був зіркою команди, отримавши середній рейтинг 1,10 за весь час перебування у складі. Однак HellRaisers не змогли продовжити свій успіх, оскільки ISSAA покинув команду влітку 2019 року.

Після відходу з HellRaisers він приєднався до OG, та грав з такими гравцями, як Натан «⁠NBK-⁠» Шмітт та Алексі «⁠Aleksib⁠» Віролайнен. Він змагався у команді майже два роки, але результати не виправдовували себе і він пішов.

Звір з Близького Сходу повернувся додому, ми вітаємо @issaa_csgo
у нашому складі з Valorant.

Останньою командою ISSAA⁠ у CS:GO була команда Eternal Fire, він спробував грати в турецькій команді з тіммейтом по HR woxic, але не зміг адаптуватися до Туреччини через проблеми з мовою та вирішив повернутися до своєї країни. В кінцевому підсумку це призвело до його переходу у VALORANT.

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.