Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іван Johnta Шевцов прокоментував, які саме команди на CHAMPIONS йому найбільш цікаві і за кого він буде вболівати в першу чергу.

FPX

Не тільки тому, що добре знаю цю команду і там є Ангел. А й тому, що вони показують дуже потужну та різноманітну гру. У них є все, щоб виграти цей турнір. Молоді гравці — Zyppan, Shao, Suygetsu вже мають необхідний досвід виступів на такому рівні. А Ангел з Ардісом будуть вести за собою та давати впевненість.

Paper Rex

Відкриття цього року — команда з дуже креативними стратегіями та видовищним агресивним стилем. Думаю вони мають дійти далеко та за ними спостерігати завжди дуже цікаво.

Fnatic

Потужна команда із Європи, яка не виправдала своїх очікувань на попередньому турнірі та дуже вмотивована довести собі та всім — що вони варти більшого.
Про них є крутезна документалка, дуже раджу подивитись.

Ці три команди — для мене найцікавіші. Але краса Валоранту як раз у тому, що немає великої різниці у рівні команд із різних регіонів та купа колективів мають свій унікальний та видовищний стиль — Бразильці LOUD, Японці ZETA, Корейці DRX, Американці 100 Thieves, Китайці EDG. За матчами кожної з них я точно буду спостерігати.

Також дивіться цікаве відео про те, як формуються призові у VALORANT , а також відео у якому розповідається багато цікавого про турнір CHAMPIONS.

Більше інформації про турнір можна дізнатися у нашому репортажі з турніру.

Материалы по теме

Загальний призовий фонд Чемпіонату Світу 2022 з VALORANT перевищив призовий фонд The International 11

Завдяки частці від продажів внутрішньоігрового комплекту скінів, присвячених CHAMPIONS, команди, що брали участь у Чемпіонаті Світу з VALORANT отримали від Riot Games сумарний призовий фонд більший, ніж розіграли цього року на The International 11.

Johnta провів перемовини з Riot Games. На український VALORANT чекає велике майбутнє

Іван Johnta Шевцов, який є головним двигуном VALORANT в Україні провів розмову з представником Riot Games у Східній Європі. За словами Джонти, поки він не може розкривати всі карти, проте на Україну у Валоранті чекає велике майбутнє.

Іван Johnta Шевцов дав поради, як досягти успіхів при грі у рейтингових матчах SOLO у VALORANT

Відомий тренер Іван Johnta Шевцов зробив відео, у якому поділився секретами, як успішно грати Соло в VALORANT. Доречі сам тренер має один з найвищих рівнів в грі, тож його порад слід дослухатися.

Іван Johnta Шевцов розібрав, як Riot ледь не змінили хід Чемпіонату Світу з VALORANT своїм хибним рішенням

Іван Johnta Шевцов докладно розписав скандальну ситуацію, яка сталася в вирішальному матчі FPX проти XSET за вихід у півфінал сітки лузерів на CHAMPIONS 2022 з VALORANT.